Akcija „Atvērtās dienas laukos”

lc_logo

Pagarināts pieteikšanās termiņš akcijai „Atvērtās dienas laukos”, kas norisināsies no 2014. gada 20. – 21. septembrim (sestdiena, svētdiena). Pieteikšanās termiņš pagarināts līdz 10. augustam.

Izveidota akcijas lapu, kurā atrodamas tās saimniecības, kuras savu dalību jau ir pieteikušas www.celotajs.lv/atvertasdienas – te var atrast sīkāku informāciju par akciju.

Lai piedalītos akcijā:

1. Atvērtai saimniecībai jānoformulē īss akcijas piedāvājums 2 dienām.

(piemēram : būtiskas atlaides produkcijas iegādei – tikai akcijas dienās 30% atlaide stādu iegādei. Pērkot 2 kaņepju aizdarus, trešais aizdars bezmaksas. Tikai akcijas dienās zvēru apskate bezmaksas, pret ziedojumiem. Jautra kartupeļu novākšanas talka ar kartupeļu cepšanu ugunskurā bez dalības maksas, algā kartupeļi. Pirts procedūras ar 25% atlaidi, u.c.).

2. Atvērtās saimniecības saimniekiem jāieplāno šīs divas dienas būt mājās, lai uzņemtu apmeklētājus.

3. Atvērtai saimniecībai jānorāda viens saziņas tālrunis pa kuru apmeklētāji varēs sazvanīt saimniekus, lai saskaņotu ierašanās laikus (telefona numuri tiks izvietoti akcijas programmā pie jūsu saimniecības).

4. Jāaizpilda anketa līdz 2014. gada 10. agustam un jānosūta uz e-pastu: lauku@celotajs.lv.

Ja Jums rodas kādi jautājumi, lūdzu zvaniet uz Lauku ceļotāju (Benita) +371 67617600.

Augusta beigās izdosim karti ar akcijas dalībniekiem, tāpēc lūdzu piesakieties laicīgi, lai arī Jūsu saimniecība būtu atrodama šajā kartē. Gaidīsim jūsu pieteikumus un paldies tiem saimniekiem, kas savus pieteikumus ir jau atsūtījuši!

Akcija tiek organizēta projekta „Mārketinga kampaņa lauku tūrisma popularizēšanai un lauku tūrisma produktu izveide visos Latvijas reģionos (2013 – 2014)” ietvaros ar Eiropas savienības līdzfinansējumu un LR Zemkopības ministrijas un lauku atbalsta dienesta atbalstu.

pieteikšanās anketa

Share