Akcija – ugunskuru “Baltijas ceļš”

Lauksaimnieki tiek aicināti piedalīties Baltijas lauksaimnieku kopīgajā akcijā veidojot “Uguns ceļu”.

Akcijas mērķis ir – no ugunskuriem veidots Baltijas ceļš, kas simbolizē Baltijas vienotību cīņā par mūsu valstu ekonomiskajām interesēm Eiropas Savienībā, pirms 7. februārī gaidāmās Eiropadomes, kurā tiks lemts jautājums par ES daudzgadu budžetu 2014. – 2020.gadam.

Akcija norisināsies 5.februārī laika posmā no plkst.17:00 – 18:00, uz maģistrāles Via Baltica (E67).

Tiem, kuri vēlas pievienoties un iekurt ugunskuru par taisnīgu ES daudzgadu budžetu, vēršot uzmanību uz lauksaimniecības budžetu, ieskatieties kartē, kur ir brīvas vietas un sazinieties ar attiecīgā posma atbildīgajiem. Jūsu uzdevums – nokļūt līdz ugunskura vietai, uzvilkt atstarojošu apģērbu Jūsu pašu drošībai, sagādāt malku (paņemt līdzi no mājām) un nodrošināt degošu ugunskuru 5. februārī plkst. 17-18.

Plašāku informāciju iespējams iegūt sazinoties ar Amatas novada pašvaldības Lauku attīstības speciālisti Inesi Varekoju, pa tālr. 64164290 vai e-pastu: inese.varekoja@and.lv.

 

Share