Amatas florbola komanda gatavojas izslēgšanas spēlēm

Ar mainīgām sekmēm 26. janvārī un 2. februārī tika aizvadītas beidzamās regulārā čempionāta spēles Cēsu novada čempionātā florbolā. Vispirms pārliecinoši tika apspēlēta komanda “Harti” 5:2, bet nākošajā spēlē piedzīvots arī tik pat pārliecinošs zaudējums pret “OSR” 0:4, kas kārtējo reizi apliecināja, ka visas čempionāta komandas ir ļoti līdzvērtīgas un var gan zaudēt, gan uzvarēt jebkuru komandu. Otrā spēļu diena tika iesākta ar negaidītu zaudējumu nomināli vājākajai komandai “FLY Shots” 2:4, bet otrajā mačā tika pieveikti “Auciems” florbolisti 4:1.

Pēdējās spēlēs izcīnītās divas uzvaras un divi zaudējumi Amatas komandu ierindo dalītājā ceturtajā/piektajā vietā čempionāta kopvērtējumā ar 19 punktiem, tik pat punktus ir izcīnījusi arī komanda “OSR”. Pēc labāko savstarpējo spēļu bilances šoreiz 4. vieta “OSR” florbolistiem, bet Amatai 5. vieta, kas nozīmē, ka izslēgšana spēles būs jāsāk pa garāko ceļu.

Florbola komanda “Amata” (pa vidu Edžus Mellēns, spēlē pret Auciemu izcēlās ar “hat trick”

Pirmajā spēļu kārtā būs jāsacenšas ar “Smiltene 09” florbolistiem. Amatai spēles paredzētas 22. un 29. februārī plkst. 12:00 Cēsu sporta kompleksā, Piebalgas iela 18. Ja izdosies pārvarēt Smiltenes barjeru, tad nākošajā spēļu kārtā būs jāsacenšas tieši ar neparocīgajiem “OSR” florbolistiem.

 

Rakstu sagatavoja:
Ēriks Bauers,
sporta koordinators un metodiķis

 

Share