Amatas florbolisti izslēgšanas spēlēs pārvar Smiltenes barjeru

Florbola pavasaris un izšķirošās cīņas sākušās arī Cēsu novada čempionātā florbolā, kur 12 komandas sacenšas par čempionu kausu.

Šoreiz Amatas komandai izslēgšanas spēlēs nācās sākt no otrās kārtas, kur tikās ar “Smiltene 09” florbolistiem, kuri allaž bijis neērts pretinieks.

Pirmajā mačā spēle iesākās ar ātriem Matīsa Pilibaita gūtajiem vārtiem 1:0, bet pirmajā periodā rezultāts tā arī vairs nemainījās, kas neļāva justies droši par uzvaru visā spēlē. Taču otrajā trešdaļā izdevās salauz Smilteniešu pretestību, nepilnu trīs minūšu laikā gūstot trīs vārtus, precīzi metot Armandam Maksimovam, Matīsam Pilibaitim un Kristeram Kalniņam 4:0. Vienus vārtus gan pretiniekiem izdevās atgūt, tomēr punktu spēlei pielika Uva Grava precīzais raidījums 5:1.

Otrajā spēlē jau pirmajā minūtē atkal vadībā Amatu izvirzīja Matīss Pilibaitis 1:0, taču turpinājumā četrus vārtu guva Smiltene 1:4. Spēlēs gaitā gan izdevās samazināt rezultāta starpību līdz minimumam 3:4, tomēr spēlēs beigās tika zaudēti vēl divi vārti un beigu rezultāts 4:6, kas nozīmēja, ka būs trešā izšķirošā spēle.

Trešajā spēlē sākumā vadībā izvirzījās smiltenieši 1:0, bet amatieši neapjuka un atkal guva četrus vārtus pēc kārtas, ar Matīsa Pilibaita raidīto metiens jau tukšos vārtos beigu rezultāts 5:2.

Ceturtdaļfinālā Amata tiksies ar “OSR” florbolistiem, kur Amatai būs iespēja revanšēties par zaudējumiem regulārajā turnīrā.

 

Informāciju sagatavoja:
Ēriks Bauers,
Sporta koordinators un metodiķis

 

Share