Amatas florbolisti turpina turēties labāko kvartetā

Komandas kapteinis, Lauris Skrastiņš

Sezonas vidusdaļā komanda turpina spēlēt ar mainīgām sekmēm, skaistas uzvaras mijās ar sāpīgiem zaudējumiem.

Decembris iesākās pagalam neveiksmīgi, trīs spēlēs piedzīvoti trīs zaudējumi. Vispirms ar 6:8 tika atzīts “Einšteina” pārākums, otrajās spēlē zaudējums pret turnīra līderiem “Siguldu” 2:4, bet ļoti nepatīkams zaudējums tika piedzīvots pret zemessargiem, kad uzvar tika izlaista trīs sekundes līdz pamatlaika beigām un pēc tam sekoja zaudējums arī pēcspēles metienos – 3:4.

Savukārt decembra beigas un janvāra sākumu Amatas komanda iesākusi ļoti apņēmīgi, izcīnītas uzvaras pret “Vecpiebalgu” 6:5, pārspēti arī principiālie pretinieki “Brenguļi” 3:2 un “SK Fono” 3:1. Lai arī komanda ir zaudējusi vairākas svarīgas spēles, taču vairāki izcīnītie punkti pēcspēles metienos, ļauj komandai atrasties ceturtajā vietā turnīra kopvērtējumā.

Komandu turpina vilkt uz priekšu Matīss Pilibaitis, kurš iekrājis jau trīspadsmit vārtus un piecas piespēles (13+5), kas starp čempionāta rezultatīvākajiem spēlētājiem ļauj atrasties ceturtajā vietā.

Nākošie posmi tiks izspēlēti attiecīgi 26. janvārī un 2. februārī, kad noskaidrosies komandas, kuras piedalīsies izslēgšanas spēlēs.

 

Informāciju sagatavoja:
Ēriks Bauers,
Amatas novada sporta koordinators

Share