Amatas florbolistiem – Sudrabs!

Kā jau zināms, marta mēnesī visu pasaules sportu, arī florbola sezonu Latvijā patrauca Covid-19 pandēmija, taču uzlabojoties situācijai valstī un mīkstinoties ierobežojumiem, jūnijā tika atsākta florbola sezona Cēsu čempionātā ar izslēgšanas spēlēm.

Ceļš līdz finālam Amatas komandai nenāca viegli, jo uzvarētājs visās 3 kārtās tika noskaidrots izšķirošajā trešajā spēlē. Vispirms tika pārspēta “Smiltene 09” – (5:1, 4:6, 5:2), tad komanda “OSR” – (8:5, 2:3, 5:3), bet spraigā pusfinālā tika uzveikti “Harti” florbolisti – (1:2 (p), 5:3, 3:0).

Finālā pretī stājās spēcīgā “Einšteins” komanda, kas lai arī regulārajā sezonā nerādīja stabilu sniegumu, taču uz izslēgšanas spēlēm spēja sapulcināt labākos spēkus, kuri daudzas sezonas pavadījuši arī augstākajā līgā.

Lai arī pirmā spēle iesākās ļoti cerīgi un pirmo periodu pat Amatas florbolisti noslēdza ar vadību 1:0, tad turpinājumā vairākas pašu kļūdas noveda pie zaudējuma 1:5. Otrajā spēlē abas komandas spēlēja līdzīgi, bet veiksme vairāk stāvēja klāt Einšteinam, kuriem izdevās realizēt sarežģītus metienus un svinēt uzvaru 2:6.

Komandas vadītāja un trenera Ērika Bauere komentārs: “Sezonu vērtējam kā ļoti pozitīvu, ja ņem vērā, ka komanda sabrauc kopā tikai uz spēlēm, katram pašam meklējot treniņu iespējas, rezultāts ir teicams. Sezonas laikā aizvadījām dažas pārbaudes spēles, bet, ja grib uzveikt tādu komandu kā Einšteins, nepieciešami jau regulāri treniņi kopā, taktiskās iestrādes u.t.t. Pirms izslēgšanas spēlēm komanda zaudēja pat trīs spēles pēc kārtas. Lūzuma punkts bija trešā uzvara pret OSR florbolistiem, kad uzķērām pareizās maiņas, jauniešus liekot kopā, bet pieredzējušākos spēlētājus atsevišķi, maiņas nemainījām līdz pat fināla pēdējai svilpei. Zināms, ka komanda būs arī nākošgad un sastāva kodols paliks nemainīgs. Iespējams būs vēl kāds papildinājums sastāvam. ”

Čempionāta simboliskajā izlasē tika iekļauts uzbrucējs Edžus Mellēns, bet par komandas labāko spēlētāju atzina aizsargu Lauri Skrastiņu. Par rezultatīvākajiem komandas spēlētājiem kļuva Matīss Pilibaitis, Edžus Mellēns un Armands Maksimovs.

Komandas sastāvs: Matīss Pilibaitis, Edžus Mellēns, Armands Maksimovs, Jānis Sīmanis, Lauris Skrastiņš, Uvis Grava, Guntis Knēts, Kristers Kalniņš, Kristaps Strazds, Artis Smirnovs, Ēriks Bauers, Aldis Smirnovs, Ritvars Upe, Uldis Zeile, Roberts Puriņš, Matīss Pēčs, Rihards Ozoliņš, Sandijs Maksimovs.

Informāciju sagatavoja:
Ēriks Bauers,
Sporta koordinators un metodiķis

 

 

 

Share