Amatas jaunieši aicināti piedalīties darbnīcā par līdzdalības iespējām un jauniešu vajadzībām

Ceturtdien, 30.jūnijā Ģikšos, Amatas kultūras centrā, plkst.14.00 projekta “Lauzt robežas” ietvaros norisināsies Amatas jauniešu vajadzību izziņas darbnīca.

Nāc, piedalies saliedējošās aktivitātēs kopā ar saviem vienaudžiem, pastāsti par to kas Tev Amatā patīk vislabāk, kādas ir jauniešu iespējas piedalīties aktivitātēs un līdzdarboties, kā arī diskutē ar citiem jauniešiem par to kas, Tavuprāt, jauniešiem pietrūkst vai traucē, lai viņi būtu sabiedriski aktīvāki un vēlētos līdzdarboties vietējās kopienas notikumos, kā arī plašākā mērogā.

Lai pieteiktos aktivitātei, Tev jāaizpilda pavisam īsa reģistrācijas forma ej.uz/LR_amata

Aktivitātes sadarbībā ar Cēsu novada Amatas apvienības pārvaldi īstenos biedrība “Youth for City – City for Youth”.

Projekta noslēgumā norisināsies Cēsu novada jauniešu saliedēšanās pasākums, kurā aicināti piedalīties būs jaunieši no visām Cēsu novada apvienību pārvaldēm, lai sniegtu jaunajiem cilvēkiem iespēju savstarpēji socializēties, kā arī iegūt informāciju par līdzdalības iespējām Cēsu novadā.

Vairāk informācijas:
Iluta Balode
Projekta “Lauzt Robežas” koordinatore
+37128714870


Projekts “Lauzt Robežas” (NR. VP2022/1-6) īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam ietvaros.

Share