Amatas kausu pludmales volejbolā izcīna “Vietējie”

11. augusta finālspēlēs Līvos “Sporta Līgā” uz uzvaru teorētiski pretendē divi dueti, bet lielākās priekšrocības noteikti bija komandai “Vietējie” Aigaram Kalniņam/Rihardam Lazdiņam, kuri iekrājuši 193 punktus. Otrajā vietā atradās komanda “17. jūnijs” Artūrs Špirka/Matīss Lukstiņš ar 162 punktiem. Lai notiktu pārsteigums un čempionu kausu virs galvas celtu Špirka/Dricka, tad viņiem pašiem bija fināla posmā jāuzvar un jācer, ka “Vietējie” paliks 7. vai 8. vietā.

Bet komandai “17. jūnijs” vēl pašiem bija priekšā spraiga cīņa ar “Inciemu”, lai noturētu otro vietu. Inciema duets Gatis Berdinskis/Krišjānis Veinbergs iekrājuši 143 punktus. Ja “Inciems” uzvarētu fināla posmā, tad Špirkam ar Lukstiņu pašiem ir jānodrošina sev vismaz trešā vieta, ja atradīsies zemāk tabulā, tad attiecīgi jācer arī uz Inciema neveiksmi.

Droši nevarēja justies arī Inciemieši, jo uz trešo vietu vēl varēja pakāpties arī komanda “Dzintariņi” Rinalds Mihailovs/Andris Osis ar 123 punktiem vai veiksmes gadījumā pat komanda “Puikas” Kristofers Kaņeps/Edgars Žurevskis ar 110 punktiem.

Savukārt, Atpūtas grupā sacentās labākās komandas, kuras uzvarējušas kādā no sešiem posmiem un divas komandas, kas saņēma organizatoru ielūgumu jeb wildcard.

Superfināla Sporta Līgas rezultāti:

 1. “Dzintariņi” Andris Osis/ Rinalds Mihailovs
 2. “Inciems” Gatis Gato/ Krišjānis Veinbergs
 3. “Vietējie” Rihards Lazdiņš/ Aigars Kalniņš
 4. “Mežstrādnieki” Gustavs Ozoliņš/ Uldis Elksnis

“Atpūtas grupa Fans Cēsis” rezultāti:

 1. “Saules avots” Gerda Sedoja/ Janis Macs
 2. “Nu ko” Mārcis Mičulis/ Ričards Bringa
 3. “Panda” Bruno Meržejevskis/ Ivo Jursons
 4. “Dopings” Edgars Jolkins/ Tomass Meļņiks

Pirmās trīs vietas atpūtas grupā saņēma “Fans Cēsis” dāvanu kartes, bet čempioni jaunu MIKASA pludmales volejbola bumbu.

No kreisās Aigars Kalniņš un Rihards Lazdiņš ar izcīnītu ceļojošo čempionu kausu. Foto: Indars Krieviņš

“Sporta Līga Fono Klubs” kopvērtējums:

 1. “Vietējie” Rihards Lazdiņš/ Aigars Kalniņš
 2. “Inciems” Gatis Gato/ Krišjānis Veinbergs
 3. “17. jūnijs” Artūrs Špirka/ Matīss Lukstiņš

__________

 1. “Dzintariņi” Andris Osis/ Rinalds Mihailovs
 2. “Puikas” Edgars Žurevskis/ Kristofers Kaņeps
 3. “Mežstrādnieki” Gustavs Ozoliņš/ Uldis Elksnis

 

Lielu paldies sakām visiem mūsu čempionāta draugiem: Livonia Cēsis, Studio Pizza, Redbull, FonoKlubs, Fans Action Sport, Veselības laboratorija, Nilsson Coffee, Vinnis Bišu Bode, Jauniešu organizācija Nītaureņi, SaL System, Slēpošanas un atpūtas parks Ozolkalns, PRINTMii.

 

Informāciju sagatavoja:
Ēriks Bauers,
Sporta koordinators un metodiķis

Share