Amatas novada pašvaldība saka paldies visiem, kuri pārstāvēja mūsu novadu XXVI vispārējos Dziesmu un XVI Deju svētkos

Amatas novada domes priekšsēdētāja Elita Eglīte izsaka pateicību visiem  Dziesmu un deju svētku dalībniekiem  par Amatas novada Skujenes, Amatas , Zaubes, Drabešu, Nītaures pagastu daudzināšanu Latvijā un  pasaulē.  Ir tik svarīgi  savējos saredzēt deju laukumā, sadzirdēt  Dziesmu svētku estrādē. Paldies  folkloras kopai Ore un Drabešu  muižas  muzikantiem par  tautas   mūzikas  tradīciju  spilgtu saglabāšanu! Paldies visiem, kuri bija iesaistījušies svētku   darbā-šoferiem, naktsmītņu organizētājiem un uzraudzītājiem, kultūras   darbiniekiem, finanšu pārvaldītājiem! Paldies visiem atbalstītājiem un skatītājiem!

Skaistie  svētki paliks kā spilgtas atmiņas un prieks – kā  spēka avots.

Foto: Indars Krieviņš, Mareks Gaļinovskis

Share