Amatas novada ražotājiem aicinājums piedalīties Āraišu arheoloģiskā parka apmeklētāju centra suvenīru klāsta izveidē

Šā gada septembrī Āraišu arheoloģiskajā parkā durvis vēris jaunais apmeklētāju centrs. Viens no tā uzdevumiem ir piedāvāt ceļotājiem tūrisma informāciju gan par novadu, gan Latviju kopumā. Esam ieplānojuši, ka viens no veidiem, kā pastāstīt par savu Amatas novadu, ir nodrošināt iespēju novada ražotājiem piedāvāt realizācijai centrā reprezentatīvus suvenīrus – amatniecības izstrādājumus, dažādus pārtikas un nepārtikas produktus, kas raksturo Amatas novadu un te dzīvojošos cilvēkus. Ļoti priecāsimies, ja kāds spēs piedāvāt atdarināt replikas (kopijas) no Āraišu ezerpils arheoloģiskajos izrakumos atrastajām lietām (keramikas izstrādājumi, bronzas rotaslietas, villaines, koka trauki, tāšu kaula priekšmeti un citas kopijas). Par iespējamajām replikām izstāstīsim tikšanās reizē.

Sperot pirmo sadarbības soli, aicinām interesentus uz kopīgu tikšanos, līdzi ņemot savus paraugus, ierosinājumus un idejas.

Pirmā tikšanās notiks 17.oktobrī plkst. 16.00 Āraišu arheoloģiskā parka apmeklētāju centrā. Mēs no  savas puses iepazīstināsim jūs ar ēku un plānoto ekspozīciju, kuras atvēršana paredzēta 2020.gada pavasarī.

Priecāsimies jūs satikt. Savu dalību lūdzam apstiprināt elektroniski: ezerpils@amatasnovads.lv, uzrakstot savus datus – uzņēmuma nosaukums vai pašnodarbinātā vārds, uzvārds, dalībnieku skaits. Šī informācija mums palīdzēs iekārtot tikšanās vietu.

 

Ja rodas kādi jautājumi, lūdzam zvanīt.
Jolanta Sausiņa,
Āraišu arheoloģiskā parka vadītāja,
tālrunis 28002237

 

 

 

Share