Andris Bērziņš svin savas Pie Dzimšanas dienas

PIE MANAS DZIMŠANAS DIENAS
02.03. plkst. 18:00, Zaubes kultūras nams
Biļetes var iegādāties pasākuma norises vietā

Andris Bērziņš aicina uz 80 minūšu garu koncertprogrammu „Manas Pie Dzimšanas dienas” jeb viena aktiera teātri Zaubes kultūras namā 2.martā plkst.18 00.

Kādreiz jaunībā Andris Bērziņš ar „Mūžīgo unisonu” devās koncerttūrēs pa Latviju, nu ir pienācis laiks atkal doties pie Latvijas skatītājiem trejdeviņos novados, tikai šoreiz bez pārējiem „Mūžīgā unisona” biedriem, toties ar aktiera iemīļoto komponistu un dzejnieku darbiem pūrā. Programmā ietvertas dziesmas no R.Paula, U.Stabulnieka, I.Kalniņa un citu komponistu repertuāra, K. Skujenieka, R.Blaumaņa un I.Ziedoņa dzejas darbi, ko papildinās Andra spēlēto mūzikas instrumentu – akordeona, ģitāras, bungu – melodijas.

Šī programma ir mīlestības apliecinājums Latvijas tautai un kopīga Andra 50, 55 un 60 gadu Pie Dzimšanas dienu svinēšana; skatītājs ir tas „ciemiņš”, ar kuru aktieris runā patiesi, no sirds uz sirdi, no dvēseles uz dvēseli, jo „mēs viens otram tā kā saules esam” un „dodot gūtais neatņemams”. A.Bērziņš dāvina savu mākslas un viena aktiera teātri savai tautai un skatītājam, apceļojot Latviju un piepildot novadus ar savu mīlestību un cieņu saviem uzticīgajiem 38 darba gados iegūtajiem skatītājiem.

Aktieris priecāsies par dzīviem ziediem – rozēm, neļķēm, lilijām – savās Pie Dzimšanas dienās.

Share