Apmeklējot dabas objektus un takas jāievēro epidemioloģiskās drošības nosacījumi!

Ņemot vērā valdības noteiktos ierobežojumus Covid-19 izplatības mazināšanai, Dabas aizsardzības pārvalde no  23. decembra slēdz vairākas dabas takas un skatu torņus, kuros nav iespējams nodrošināt vienvirziena kustību un divu metru distanci starp apmeklētājiem. Vairāk lasi: www.daba.gov.lv

Dabas objekti takas Amatas novadā turpina darbību, ievērojot epidemioloģiskās drošības nosacījumus. 

Apmeklējot dabas objektus un takas nepieciešams lietot mutes un deguna aizsegu, ja teritorijā atrodas liels skaits cilvēku. Aicinām sekot līdzi dabas objektos un takās izvietotajām norādēm ar informācijai par drošu došanos dabā, kustības virzienu un citiem nosacījumiem Covid-19 ierobežošanai.

Atgādinām, ka Āraišu ezerpils  Aheoloģiskā parka apmeklētāju centrs un kultūrvēsturiskais objekts “Ezerpils”ir slēgti apmeklētājiem, bet pārējā āra teritorija (Meitu sala un Mūra pils)  ir atvērta. Apmeklējot Arheoloģiskā parka āra teritoriju gluži tāpat kā dabas takās aicinām ievērot 2m distanci, lietot sejas maskas kā arī atsevišķos objektos ievērot vienvirziena kustību.

Līdz 11. janvārim Āraišu ezerpils Arheoloģiskajā parkā ir mainīts darba laiks:
Pirmdiena – SLĒGTS
Otrdiena – SLĒGTS
Trešdiena – 11:00 – 16:00
Ceturtdiena – 9:00 – 16:00
Piektdiena – 9:00 – 16:00
Sestdiena – 9:00 – 16:00
Svētdiena – 10:00 – 16:00


Aktuālākajai informācijai dabas objektos un takās seko līdzi:

Tūrisms Amatas novadā www.facebook.com/amataLV , www.amata.lv
Āraišu ezerpils Arheoloģiskais parks  www.facebook.com/AraisuEzerpils , www.araisi.com
Cecīļu dabas taka Ieriķos www.cecilutaka.lvwww.facebook.com/cecilutaka
Amatas taka, Zvārtes iezis www.facebook.com/zvartesiezis
Ieriķu dzirnavu dabas taka www.facebook.com/dzirnavutaka

 

Share