Zaubē noslēdzies atlētiskās vingrošanas pirmais posms

Sestdien, 7.maijā Zaubē, Zaubes pamatskolā tikai aizvadīts Latvijas čempionāta pirmais posms atlētiskajā vingrošanā “Spēka stafete”.

Sacensību dalībnieki pēc izvēles veica četrus vingrojumus – pietupienus ar svaru stieni plecos, svara stieņa spiešanu guļus, pievilkšanos kārienā un svaru bumbu celšanu (grūšanu, raušanu).

Katrā dzimuma un vecuma grupā vingrojumi tika izpildīti ar noteiktu smagumu, attiecībā pret ķermeņa masu.

Pasākums tika rīkots ar mērķi iesaistīt Latvijas iedzīvotājus veselīgā dzīvesveidā un popularizēt atlētisko vingrošanu lauku iedzīvotāju vidū.

Apsveicam dalībniekus ar sasniegtajiem rezultātiem!

   Pietupieni

Jauniešu kategorijā(70%)

1.vieta- Janeks Kozlovskis (60 reizes)- Valmieras novads
2.vieta-Rihards Vukmanis (41 reize)-Valmieras novads, Kocēnu pamatskola
3.vieta- Edijs Krūmiņš ( 34 reizes)-Valmieras novads

Vīriešu kategorijā (120%)

1.vieta- Juris Liniņš (25 reizes)-Limbažu novads
2.vieta- Ivars Oraševskis (22 reizes)-Cēsu novada, Auciems
3.vieta-Edijs Seleckis (15 reizes)-Valmieras novads,Vaidava

Veselības kategorijā(50%)

1.vieta- Pēteris Durtiņš (60 reizes)-Valmieras novads
2.vieta-Roberts Lilentāls (17 reizes)-Valmieras novads, Kocēnu pamatskola

Sieviešu kategorijā(70%)

1.vieta-Arnita Melne (40 reizes)-Valmieras novads

Personas ar kustību traucējumiem(70%)

1.vieta-Artjoms Beršedovs (50 reizes)-Valmiera


Svara stieņa spiešana guļus

Jauniešu kategorijā(50%)

1.vieta- Janeks Kozlovskis (70 reizes)- Valmieras novads
2.vieta-Rojs Šmits (38 reizes)-Valmieras novads
3.vieta- Edijs Krūmiņš (38 reizes)- Valmieras novads

Vīriešu kategorijā (90%)

1.vieta-Edijs Seleckis (30 reizes)-Valmieras novads,Vaidava
2.vieta- Juris Liniņš-Limbaži (20 reizes)-Limbažu novads
3.vieta- Ēriks Bauers (10 reizes)-Cēsu novads

Veselības kategorijā vīr.(40%); siev(30%)

1.vieta- Pēteris Durtiņš (36 reizes)-Valmieras novads
2.vieta-Roberts Lilentāls (17 reizes)-Valmieras novads, Kocēnu pamatskola

1.vieta-Sabīne Ince (1 reize)-Cēsu novads,Zaube

Sieviešu kategorijā(50%)

1.vieta-Arnita Melne (20 reizes)-Valmieras novads

Personas ar kustību traucējumiem(70%)

1.vieta-Artjoms Beršedovs (50 reizes)-Valmiera


Pievilkšanās kārienā

Jauniešu kategorijā

1.vieta- Janeks Kozlovskis (13 reizes)- Valmieras novads
2.vieta- Edijs Krūmiņš (13 reizes)- Valmieras novads
3.vieta-Daniels Bistrovs (7 reizes)-Valmieras novads, Kocēnu pamatskola

Vīriešu kategorijā

1.vieta-Edijs Seleckis (18 reizes)-Valmieras novads,Vaidava
2.vieta- Juris Liniņš-Limbaži (18 reizes)-Limbažu novads
3.vieta- Gunvaldis Albiņš (13 reizes)-Ropažu novads

Veselības kategorijā vīr; siev.

1.vieta- Pēteris Durtiņš (7 reizes)-Valmieras novads

1.vieta-Sabīne Ince (12 reizes)-Cēsu novads,Zaube

Sieviešu kategorijā

1.vieta-Arnita Melne (12 reizes)-Valmieras novads


Svaru bumbu celšana

Jauniešu kategorijā (12kg)

1.vieta-Rojs Šmits-Valmieras novads
2.vieta-Daniels Bistrovs- Valmieras novads, Kocēnu pamatskola

Vīriešu kategorijā (16kg)

1.vieta- Gunvaldis Albiņš-Ropažu novads
2.vieta- Juris Liniņš-Limbaži-Limbažu novads
3.vieta- Ivars Oraševskis-Cēsu novads, Auciems

Veselības kategorijā siev. (6kg)

1.vieta-Sabīne Ince-Cēsu novads, Zaube

Sieviešu kategorijā (10kg)

1.vieta-Arnita Melne-Valmieras novads

Personas ar kustību traucējumiem (6kg)

1.vieta-Artis Čakstens-Valmieras novads

 

Sacensības atbalstīja Latvijas tautas sporta asociācija, Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas sporta federāciju padome, Cēsu novada pašvaldība.

Share