Atsākas veselības vingrošanas nodarbības klātienē un tiešsaistē

20. septembrī atsāksies veselības vingrošanas nodarbības klātienē Amatas apvienības pārvaldes ēkā “Ausmas”. Šajā sezonā nodarbības notiks pirmdienās no plkst. 18:00 līdz 19:00 pie fizioterapeites Lauras Amantovas. Saskaņā ar valstī noteiktajiem Covid drošības pasākumiem, dalība klātienes nodarbībās iekštelpā iespējama tikai ar COVID 19 sertifikātu. Dalībai uz  pirmo nodarbību iepriekš jāpiesakās ieva.dreibante@amata.lv  vai  tālr 28681083.

Savukārt trešdien, 22. septembrī, plkst 19:00 atsāksies veselības vingrošanas nodarbības tiešsaistē fizioterapeites Daces Lūkinas vadībā. Tās notiks TEAM platformā katru trešdienu 19:00 – 20:30. Tiešsaistes saite lūdzu skatīt mājas lapas www.amatasnovads.lv  sadaļā “Pasākumu kalendārs”.

Oktobrī vingrošanas nodarbības atsāksies vēl citās vietās. Tuvākajā laika informācija sekos. Pasākumi notiek bez maksas, tiek īstenoti ESF projekta nr. 9.2.4.2/16/I/007 ietvaros. Uz nodarbībām aicināts ikviens interesents. Plašāka informācija par pasākumiem www.amatasnovads.lv

 

 


Informāciju sagatavoja:

Ieva Dreibante
Projektu koordinatore
28681083

Share