Cēsīs 48 stundu laikā izstrādās inovatīvus koksnes produktu prototipus; aicina pieteikties dalībniekus

No 23. – 25. novembrim Cēsīs norisināsies viens no kokrūpniecības nozarē gaidītākajiem pasākumiem – Garage48 Wood koksnes produktu prototipu izstrādes 48 stundu hakatons. Pagājušā gadā sadarbībā ar Igaunijas partneriem un Garage48 projekta “Koksne un mēbeles” ietvaros īstenojām pirmo šāda veida hakatonu kokrūpniekiem un ar jomu saistītajiem (dizaineriem, mārketinga speciālistiem, studentiem un citiem).

Hakatons pulcēja ievērojamu skaitu motivētu nozares pārstāvju no Latvijas un Igaunijas un rezultējās ar vairākiem reāliem un tālākai attīstīšanai perspektīviem prototipiem, piemēram, salokāmu koka laivu (kas arī pasākuma laikā piedzīvoja sekmīgu testēšanu ezerā), inovatīvu produktu grozu velosipēdiem, suņu barošanas un apkopšanas “staciju” un citiem produktiem.

Šogad radām iespēju vēlreiz sanākt kopā un īstenot idejas par to, kā koku izmantot sabiedrisko telpu vajadzībām, kas solās būt īpaši aizraujoši.

Plašāka informācija un pieteikšanās pasākumam: G48 Wood hakatons

Share