Cēsu konsultāciju birojs ir sagatavojis jaunus piedāvājumus klientiem un citiem interesentiem

Cēsu konsultāciju birojs ir sagatavojis jaunus piedāvājumus klientiem un citiem interesentiem:

21.01.un 31.01. norisināsies  brauciens pa piena lopkopības saimniecībām;

30.01.2020.  notiks Augu aizsardzības līdzekļu  apmācības tiem, kam jāpagarina AAL lietotāju apliecību.

Cēsu konsultāciju birojā lauku saimniecību apmeklējumi 2020.gada janvārī. Tēma – lopkopība, viens brauciens, kopā divas atsevišķas dienas. 2020. gada 21.janvāris , otrdiena,  Kocēnu novadā un Beverīnas novadā. Izbraukšana  un atgriešanās ar autobusu,  no Cēsīm.

Grasbergu  ģimenes  piena lopkopības  saimniecība “ Zilūži”
 – ģimenes vērtība un lolojums Tēmas – piena lopkopības attīstība, darbs ar ganāmpulka atražošanu, kvalitatīvu telīšu izaudzēšana, lopbarības bāzes nodrošinājums, saražotā piena pārstrāde, realizācija, ES finansējuma piesaiste ,ekonomiski pamatota saimniekošana.

z/s “ Vītoliņi” ir mūsdienīga  piena lopkopības saimniecība –
HM govju ganāmpulks ar vidējo izslaukumu 14900 litri piena gadā. Tēmas –  jaunlopu izaudzēšana, atražošana, ganāmpulka veselība, saimnieku pieredze, ieviešot jaunāko pasaules praksi saimniecībā. Menedžments lopkopībā, mītiņošana, veselības vizītes, sadarbības partneri, pakalpojumi. Kas ir izdevīgi fermerim?
2020. gada 31. janvāris, piektdiena – Naukšēnu novads.

z/s Kalnapaipuži,  Ķoņu pagasts  Naukšēnu novads
– moderna robotizēta piensaimniecība, inovatīvas tehnoloģijas kūtsmēslu apsaimniekošanā, labā prakse lopkopības saimniecībā, kvalitatīva piena ieguves nosacījumi.

z/s Tiltgaļi, Naukšēnu  pagasts   Naukšēnu novads
  – mūsdienīga un jauna piensaimniecība, slaukšana De Laval 2×7 paralēlā slaukšanas zālē, kas izveidota divos stāvos. Kooperācija  un pieredze sadarbībā ar  kooperatīvu E-Piim. Saimniecības pieredze jaunlopu izaudzēšanā un ganāmpulka atražošanā, rupjās lopbarības sagatavošanā, kukurūzas audzēšanā.

Vairāk informācijas
  un  dalībniekiem iepriekš pieteikties ;   Dacei Kalniņai t. 28381477; Andra Seredina t. 26171795.  Līdz dalības maksājums 20 EUR+PVN. Vietu skaits ierobežots.

Augkopībā mācības:  Zināšanu atjaunošana 2. reģistrācijas klases augu aizsardzības līdzekļu profesionālo lietotāju apliecību pārreģistrēšanai. 
2020.gada 30.janvārī, Cēsīs, Bērzaines ielā 5;
Vairāk informācijas  un  dalībniekiem iepriekš pieteikties ;   Dacei Kalniņai t. 28381477,           e pasts   dace.kalnina@llkc.lv

Share