CSK „Ferrum” komandas panākumi Igaunijā

Šo svētdien CSK „Ferrum” komanda 17 dalībnieku sastāvā devās pierādīt uzkrātās zināšanas un pieredzi Igaunijas pilsētā Poltsamā. Kopumā sacensībās piedalījās aptuveni 80 dalībnieku. Tika pārstāvēti gandrīz visi Igaunijas cīņas klubi. Dalībnieki bija vecuma grupā 2003.gadā dzimuši un jaunāki. Ar lepnumu varam teikt, ka mūsu komandas sasniegumi ir vērā ņemami. CSK „Ferrum” komanda kopā mājās atveda: 4 pirmās vietas; 2 otrās vietas; 3 trešās vietas, kā arī 3 ceturtās vietas; 2  piektā vietas , 1 septīto vietu, 1 piecpadsmito vietu.

Ieriķi, Amatas pamatskola:

Meitenes
30kg

Diāna Mizga 1.vieta
Paula Baumane 3.vieta

40kg
Kristīne Ciganova 4. Vieta

Zēni
26kg

Ingars Polis 2.vieta

29kg
Oskars Polis 5. vieta

35kg
Eduards Vildiņš 3.vieta;
Mārcis Petjukēvičs 4.vieta

38 kg
Dins Puriņš 7.vieta

42kg
Toms Ričards Krieviņš 3. vieta

vairāk informācijas mūsu kluba mājas lapā www.wrestlingferrum.lv

Share