Drabešu muižas Amatu māja atklāj virtuālo izstādi

Drabešu muižas Amatu mājā atkal ir čakli pastrādāts – mīcīts māls un klaudzējušas stelles, meistaru rokām ir padevies gan metāls, gan koks, tapuši gan mākslas darbi, gan gluži ikdienišķi priekšmeti. Un ik gadu ap Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienu mēs esam pieraduši nākt pie jums ar tādu kā atskaiti par paveikto – darbu izstādi. Šogad viss ir citādāk – kultūras dzīve “dzīvajā” ir apstājusies, taču neiespējams nav nekas un mēs arī šogad esam klāt – virtuāli!

Mēs vēlamies dalīties ar jums savā radīšanas priekā un ar lepnumu izrādīt savu šīs sezonas veikumu – Drabešu muižas Amatu mājas pulciņu dalībnieku darbus! Viss kā pēc likuma – attālināti, distancēti un absolūti bez kaitējuma sabiedrības veselībai. Lapas augšpusē ir sarindoti pulciņi.. pulciņos – dalībnieki, kuri šajā sezonā ir bijuši uzticīgi Drabešu Muižas Amatu mājai.. nu un, protams, katra dalībnieka domu lidojums un prasmju pielietojums darbos! Nebēdāsim, ka nevar apčamdīt – baudīsim ar acīm un priecāsimies par tiem, kuri nerimstoši vēlas apgūt ko jaunu, pilnveidot sevi un vērtīgi pavadīt laiku!

Saite uz virtuālo izstādi: http://drabesu-muizas-amatu-maja.mozello.lv/

Uz tikšanos klātienē – noteikti, jau pavisam drīz!

 

TKIC “KasTe” Drabešu muižas Amatu māja  |  Āraiši, Drabešu pagasts, Amatas novads  |  Tālr. +371 29199870 (Inese Roze)

Share