Drabešu muižas Amatu mājas rīkotā konkursa „Mājsēdes simfonija” darbi tiek nodoti vērtēšanai

Drabešu muižas Amatu mājas rīkotajā konkursā  „Mājsēdes simfonija” iesniegtie darbi ir publicēti biedrības „KasTe” feisbuka lapā un nodoti skatītāju un klausītāju vērtēšanai. Kopā iesniegti 19  skaņdarbi visdažākajos žanros – orģinālkompozīcijas, videklips, simfonija, mūzikls, dažas kaverversijas un citi, vēl neidentificēti mūzikas žanri.

SVARĪGI!

Lūdzu, nobalsot par skaņdarbiem, spiežot „Like”, bet tikai KasTes lapā pie orģinālā skaņdarba, skaņdarbu ceļiem, kuri būs „aizgājuši” pasaulē, mēs nevarēsim izsekot.

Skaņdarba autori, kuri būs saņēmuši visvairāk skatītāju balsu, saņems balvu.

Darbus vērtēs arī žūrija – žūrijas komisijas priekšsēdētājs – tautas muzikants un dziedātājs Tālis Karslons, tradicionālās kultūras eksperte Daina Zalāne un Amatu mājas vadītāja Inese Roze. Žūrijas  novērtētie labākie skaņdarbi arī saņems balvas.

Balsot var līdz 15.martam.

 

Inese Roze,
29199870

Share