Finišējis Cēsu novada čempionāta regulārais turnīrs florbolā

Ar aizraujošām grupu spēlēm 9. februārī noslēdzās CNČ (Cēsu novada čempionāts) florbolā regulārais turnīrs, kurš šogad pulcē divpadsmit komandas. Komandas vairāku mēnešu garumā izspēlēja grupu turnīru, aizvadot pa divām spēlēm ar savas grupas komandām, bet vienu spēli ar pretējās grupas komandām.

“Amatas” florbolisti sešpadsmit spēlēs izcīnīja 10 uzvaras un piedzīvoja 6 zaudējumus, ar 21 punktu turnīra tabulā ierindojoties dalītā trešajā, ceturtajā vietā blakus “Siguldas” komandai, bet, pateicoties labākai zaudēto vārtu attiecībai, “Amatai” šoreiz jāatkāpjas uz 4. vietu.

Čempionāta nolikums paredzēja, ka regulārā turnīra četras labākās vietas automātiski nodrošināja dalību play-off, jeb labāko astotniekā, bet pārējām komandām vēl būs jācīnās par iespēju iekļūt izslēgšanas turnīrā. Par uzvarētājiem kļuva komanda “Auciems”, otrajā vietā ”Einšteins”, trešajā vietā “Sigulda”, bet ceturtā vieta “Amata”. Šogad komandas ir īpaši līdzvērtīgas spēku samēros, jo ārpus labāko četrinieka palikušas tādas komandas kā “SK Fono”, “Brenguļi”, kuras iepriekšējās sezonas regulāri cīnījās par medaļām.

Pēdējās grupu spēlēs “Amatai” izdevās atgriezties uz uzvaras takas, jo iepriekšējos mačos tika zaudēts gan “Siguldai” 4:2, gan “Einšteinam” 5:1. Šoreiz Amata pēcspēles metienos pārspēja “Brenguļus” 4:3, kaut gan spēles otrajā periodā vēl atradās iedzinējos 0:3, bet spēja ātri gūt trīs vārtus un izlīdzināt rezultātu. Pēcspēles metienos precīzi meta Armands Maksimovam, atnesot komandai uzvaru. Savukārt otrajā spēlē burtiski tika saplosīti “Maribu” florbolisti ar rezultātu 9:0. Četrus vārtus guva Edžus Mellēns, pa diviem vārtiem iemeta Kristaps Strazds un Artis Smirnovs, bet viens precīzs metiens Armanda Maksimova rēķinā.

Pirmais pretinieks izslēgšanas spēļu kārtā būs “FLY Shots” un “OSR” pāra uzvarētājs, kas noskaidrosies 17. februārī.

Rakstu sagatavoja:
Ēriks Bauers, sporta koordinators un metodiķis

Share