Gaidām visus interesentus uz “Zaļā ceļa” tikšanos 9. janvārī plkst. 16:00

Lai sniegtu plašāku informāciju par “Zaļo ceļu” Amatas pagastā,

aicinām visus interesentus un to īpašumu saimniekus gar kuru

īpašumiem ved “Zaļais ceļš” uz tikšanos 9. janvāri plkst. 16:00

Amatas novada domes telpās (Amatas novads, Drabešu

pagasts, “Ausmas”)

„Zaļie Dzelzceļi” ir pilnīgi jauns maršruts, kas ved pa kādreizējām dzelzceļa līnijām gan Vidzemē, gan arī Dienvidigaunijā. Tas paredzēts visām paaudzēm un sagatavotības pakāpei, un tas izmantojams visu gadu, piemēram, dažādiem velo un pārgājienu maršrutiem, nūjošanai, zirgu izjādēm vai slēpošanai un izbraucieniem suņu pajūgos ziemas sezonā.

“Zaļais ceļš” jeb bijušās dzelzceļa līnijas, pārveidotas par velo celiņiem ir vēl viena iespēja tūristu piesaistei, tas ir jauns veids kā sasniegt tūrisma galamērķus un objektus. Attīstoties Zaļajam ceļam tiek attīstītas un popularizētas tuvumā esošās tūrisma vietas kā arī veidotas pavisam jaunas: viesmīlības pakalpojumi, tehniskā palīdzība, jaunu aktivitāšu iekļaušana, mājražotāju iesaiste, jaunu tūrisma produktu izveide.
Share