Ģimenes dienai veltīts pasākums „ Es reiz bērniem stāstīšu”

11.maijā pulksten 18.00 vakarā notiks jau otrais otrais Cēsu Pilsētas vidusskolas jauniešu radošais vakars Āraišu arheoloģiskajā parkā.  Šajā dienā jaunieši iecerējuši runāt par prasmēm, atmiņām un vērtībām, ko paši reiz gribētu stāstīt saviem bērniem.  Ikvienam cilvēkam šo vērtību saraksts sāksies ar ģimenē mantotajām, tāpēc šajā reizē pasākums būs veltīts ģimenes dienai.  Tradicionāli skolā notiekošais māmiņdienas un ģimenes dienas koncerts šoreiz notiks brīvdabā un kultūrvēsturiskā vidē – Āraišu arheoloģiskajā parkā!

Pasākuma apmeklētājus priecēs priekšnesumi, muzicēs Ance Annija Koreņkova un Agnese Sauska.  Īpašus savas ģimenes stāstus vēstīs  vienas no idejas autorēm Evelīnas Židavas vecmamma, kas pastāstīs par savu bērnību un atmiņas par savu vectēvu, kas ir Evelīnas vecvecvectēvs. Savukārt skolas direktore Aija Sīmane dalīsies savā pieredzē pētot dzimtas koku.

Pasākuma otrajā daļā vecākiem ar bērniem būs iespēja pavadīt jauku vakaru kopā. Ugunskurā vārīsies zupa, būs iespēja cept koka maizi, uz kopīga ruļļa atstāt vēstījumu par vērtībām, kuras gribētu vai jau ir nodotas bērniem.  Par atmiņas un emocijas raisošu noskaņu rūpēsies Andrejs Matvejs, kurš būs sagādājis dažādu paaudžu iecienītus skaņdarbus, atskaņojot kasešu mūziku. Visi kopīgi tiks aicināti darboties praktiskās darbnīcās, pagatavojot dāvanu vecākiem vai bērniem uz vietas, un kopīgi izkustēties.  Sabraukušās ģimenes varēs iepazīties arī ar visu kopīgo senatnes mantojumu – Āraišu ezerpili.

Share