“Iededz gaismu Skujenē”

Svece –tik maģiska un netverama. Svece-siltuma un gaismas simbols.

Par godu Latvijas Republikas proklamēšanas simtajai gadadienai 16. novembrī iedegsim gaismu Skujenē, veidojot sveču gaismas salu pie Skujenes viduslaiku pilsdrupām.

Par godu Latvijai, no plkst. 17.00 līdz 22.00 aicinām Skujenes iedzīvotājus, ikvienu garāmbraucēju vai garāmgājēju pievienot savu sveci Gaismas salai, kas veidosies Skujenes pilskalnā pie Viduslaiku pilsdrupām, tādējādi simboliski dāvājot Latvijai savu daļiņu no gaismas un sirds siltuma.

Ja būsi  iemūžinājis šo maģisko mirkli un vēlēsies padalīties ar savu uzņemto foto, tad ar prieku gaisīsim to no Tevis, saņemot uz mūsu e-pastu: ziedkalni.pilskalns@gmail.com vai uz whatsapp Nr. 22143673 . Saņemtās bildes veidos “Iededz gaismu Skujenē 2018” atmiņu lapu.

Kur: Skujenes pilskalnā pie Viduslaiku pilsdrupām (adrese: “Ziedkalni”, Skujene, Skujenes pagasts, Amatas novads, Latvija)

Kad: 16.11.2018. no 17.00 līdz 22.00

Share