Ieriķos aizvadīta ģimenes sporta un atpūtas diena

Pirmais septembris Ieriķos iesākās rosīgi, jo tieši vienu dienu pirms skolas sākuma norisinājās ģimenes sporta un atpūtas diena.

Pateicoties vietējo iedzīvotāju interesei un biedrības “S-ATVĒRTS” vadītājās Anastasijas Garklāvas iniciatīvai pirmo reizi Ieriķos norisināties sporta diena visai ģimenei.

Organizatori dalībniekiem bija sarūpējuši astoņus uzdevumus, kā bumbu mešana mērķī, vārdu likšanas spēle, šaušana ar ūdenspistoli, līdzsvara un ātruma uzdevumi u.c., kurus izpildot varēja nopelnīt zīmodziņus savā dalībnieka kartiņā. Izpildot visus astoņus uzdevumus, bērni tika pie galvenās balvas – kārtīgi izlēkāties piepūšamajā atrakcijā “Pirātu kuģis”. Ja izpildīja četrus uzdevumus, varēja doties uz kafejnīcu, kur gaidīja dažādi gardumi un našķi, bet par sešiem zīmodziņiem varēja piedalīties loterijā. Protams, rezultāti bija otršķirīgi, jo galvenais bija aicināt bērnus un vecākus iesaistīties aktivitātēs, piedalīties un lieliski pavadīt saulaino dienu.

Paldies Amatas pamatskolai un Amatas novada pašvaldībai par materiālo un tehnisko atbalstu pasākuma laikā. Uz tikšanos nākošgad!

 

Informāciju sagatavoja:
Ēriks Bauers,
Sporta koordinators un metodiķis

 

Share