“Ieriķu rituāli” piedzīvo pirmizrādi un ielūdz ikvienu ielūkoties ieriķiešu ikdienā

8. oktobrī Ieriķu stacijā tika piedzīvota Dokumentālista Ivara Zviedra multimediālā mākslas projekta “Ieriķu rituāli” pirmizrāde. Vēsture rāda, ka apdzīvota vieta Ieriķi ir radusies, pateicoties dzelzceļa stacijai, tāpēc stacija bija pasākuma galvenā norises vieta.

Filmā ieriķieši stāsta par savu ikdienu, par saviem ikdienas rituāliem, kurus veic no rītiem vai vakaros, vieni paši vai kopā ar ģimeni.

Uz filmas pirmizrādi bija atnākuši gan paši filmas varoņi, gan ieriķieši, kuri vienkārši priecājās, ka ieriķos kaut kas notiek. Pasākuma apmeklētājiem bija unikāla iespēja redzēt ne tikai filmu pirmajiem bet arī uz brīdi iedzīvināt Ieriķu staciju.

IELŪDZAM ARĪ JŪS IELŪKOTIES “IERIĶU RITUĀLOS”


Parole: ieriki

 

Projekts tapis sadarbībā ar Vidzemes plānošanas reģionu, Valsts Kulturkapitāla fondu un Cēsu novada Amatas apvienības pārvaldi.

 

 

 

 

Share