Iespēja pieteikties vakcīnai pret covid-19

Joprojām ir atvērta vietne www.manavakcīna.lv, kurā iespējams pieteikties vakcīnas pret covid-19 saņemšanai.

Vakcinācija ātrāk tiks nodrošināta tiem, kuru dzīvība un veselība ir visvairāk apdraudēta: mediķiem, sociālās aprūpes centru iemītniekiem un darbiniekiem, gados vecākiem cilvēkiem, pacientiem ar noteiktām hroniskām slimībām un medicīniskiem stāvokļiem un cilvēkiem, kas strādā prioritāro grupu noteiktajās profesijās. Saņemtie pieteikumi tiks apstrādāti, un aicinājumi vakcinēties tiks izsūtīti, balstoties uz vakcīnu un vakcinācijas vietu pieejamību pieejamību norādītajā teritorijā. Neskatoties uz to, ka vispirms tiks vakcinēti tie iedzīvotāji, kuri atrodas kādā no prioritārajām grupām, savlaicīga reģistrēšanās palīdzēs vakcinācijas procesu veidot ātrāku un raitāku.

Lai pieteiktos vakcīnai ir jāpieslēdzas pieteikuma veidlapai, izmantojot internetbanku, eID, eParaksts karti vai eParaksts mobile.Piesakoties jānorāda dati par sevi, kontaktinformācija un vēlamā vakcinēšanās vieta, jāatzīmē, vai Jums ir konkrētas hroniskas slimības un vai Jūs strādājat profesijā, kas iekļauta prioritāro grupu sarakstā.

Tiem, kuriem nav iespējas pieteikties vakcīnai, izmantojot internetbanku vai eparakstu, ir iespēja pieteikties pa bezmaksas tālruni 8989 vai ar ģimenes ārsta palīdzību.


Share