Izdota SIA ZAAO Gadagrāmata 2014

Zaao_gadagramata_2014_vaks

SIA „ZAAO” (ZAAO) sagatavojusi izdevumu „Gadagrāmata 2014”, kurā uzņēmuma īpašnieki, sadarbības partneri un klienti var iepazīties ar pērn paveikto. Gadagrāmatā apkopota informācija par pakalpojumu nodrošināšanu, infrastruktūras attīstību, otrreizējās pārstrādes veicināšanu un citiem uzņēmumam svarīgiem darbības virzieniem, tostarp kvalitātes vadību, vides pārvaldību, sabiedrības izglītošanu. Izdevumā tekstuālo informāciju vieglākai uztveramībai papildina karte, infografiks, datu grafiki un fotogrāfijas.

Savā sešpadsmitajā darbības gadā ZAAO strādāja pie pakalpojumu kvalitātes attīstīšanas 28 pašvaldību, kuras ir uzņēmuma īpašnieces, teritorijās. Investīcijas ieguldītas jaunās pārvaldības tehnoloģijās, infrastruktūras attīstībā, kā arī iedzīvotāju izglītošanā, kopā ar pašvaldībām veidojot ērtu, pieejamu un videi draudzīgu atkritumu apsaimniekošanas sistēmu.

Dabas resursu saudzēšanas nolūkā gadagrāmata ir veidota tikai elektroniskā formātā. Ikvienam interesentam to iespējams izlasīt uzņēmums mājas lapā sadaļā par SIA ZAAO

Gadagrāmata 2014

Informāciju sagatavoja: