#JauniešiLaukos

Amatas novada Skujenes pagastā dzīvojošie jaunieši – Krista un Kristaps Šeļegovski – ir radījuši jaunu kustību sociālajos tīkos Instagram un Facebook, radot gan profilus #JauniešiLaukos, gan arī sociālajā vietnē Facebook izveidojot grupu Jaunieši Laukos, kurai īsā laikā pievienojušies jau vairāk kā 130 dalībnieki. Jaunieši šajā grupā apmainās gan ar sajūtām par dzīvi laukos vai pilsētā, kā arī dalās ar praktiskiem padomiem un jautājumiem, kas aktuāli, ja izvēlas dzīvot laukos.

Arī Latvijas Lauku forums, nacionāla mēroga organizācija, kuras mērķis ir veicināt Latvijas lauku līdzsvarotu attīstību, ir atzinīgi novērtējis šo aktivitāti, ticot, “ka lauki ir lieliska vieta dzīvošanai un mums ir prieks par visiem tiem, kas ar drošu pārliecību lauž iestagnējušos aizspriedumus”.

Amatas novada pašvaldība lepojas ar jauniešiem, kuri izvēlas dzīvot laukos un attīsta šeit savu uzņēmējdarbību, kā arī dalās savās zināšanās un pieredzē.

Zane Pīpkalēja,
Amatas novada pašvaldības Projektu vadītāja