Kamieļu parka ‘’Rakši’’ jaunās sezonas atklāšana

21.aprīlī notiks kamieļu parka ‘’Rakši’’jaunās sezonas atklāšanas pasākums ģimenēm, ko vadīs TV personība KRISTĪNE VIRSNĪTE.  Pasākuma laikā notiks lamu tērpu modes skate ar priekšnesumiem un apmeklētāji varēs pastaigāties ar lamiņām, baudot relaksējošu atpūtu. Pasākuma laikā apmeklētājiem būs iespēja  aplūkot kamieļu parka ‘’Rakši’’dzīvniekus un viņu jaundzimušos mazulīšus, pabarot tos un fotografēties ar draudzīgajām lamām un alpakām. Būs pieejamas arī izjādes ar kamieli un bērnus ratos vizinās lielie Puatū ēzeļi. 

Kafejnīcā ‘’Camel cafe’’notiks vairākas aktivitātes – māksliniece IEVA CIPRUSE prezentēs jauno trauku kolekciju, kas īpaši radīta kamieļu parka ‘’Rakši’’kafejnīcai un kamieļpiena pankūku ēšanas sacensībās tiks aicināts piedalīties ikviens, kas ļoti īsā laikā var apēst lielu skaitu pankūkas. Kā īpašais viesis pasākumā piedalīsies pasaules recepšu meistars @MYFOODBLOGER ar meistarklasi tadžīnu gatavošanā ‘’Tu lūgsies, lai es gatavoju vēl’’.  Pasākuma apmeklētāji būs pirmie, kas piedalīsies jaunās kamieļu parka viesnīcas ‘’RAKSI’’ atvēršanas svētkos un aplūkos viesnīcas numuriņus  klātienē.  Kamieļu parka ‘’Rakši’’sezonas atklāšanas pasākums ir piemērots visiem – gan lieliem, gan maziem.

Biļetes pieejamas www.bilesuserviss.lv un pasākuma dienā kamieļa parka ‘’Rakši’’kasē.

Share