Karjeras attīstības atbalsta pasākums 8.-9.klašu skolēniem “Kā atrast savu nākotnes aicinājumu?”

2018.gada 3.decembrī Stalbes vidusskolā un 5.decembrī Straupes pamatskolā notika karjeras attīstības atbalsta pasākums 8.-9.klašu skolēniem “Kā atrast savu nākotnes aicinājumu?” Nodarbība balstīta uz angļu pozitīvās domāšanas speciālista Brajena Meina metodi „Kā atrast savu nākotnes aicinājumu?”, kurš izskaidro, kā darbojas cilvēka prāts un palīdz izprast savu patieso aicinājumu.  Nodarbības laikā skolēni noskaidroja sevis izzināšanas procesa nozīmīgumu, veica savu pašnovērtējumu. Karjeras lēmuma noteikšanas procesā skolēni uzzināja, par to, kā virzīt savus karjeras mērķus un sasniegt tos: Kā mācības skolā saistīt ar karjeru nākotnē. Nodarbības beigās skolēni zīmēja savu nākotnes plānu mērķu karti. Nodarbību vadīja biedrības “Jauniešu akadēmija “Pacelt Pasauli” lektore Dace Briede – Zālīte
Pedagogs karjeras konsultants Jolanta Dzene

Share