„Laba daba” – tiešām ir laba daba!

Deju kopas „ Amata” dalībnieki Sanita un Edgars Zēģeles, vēl agrā pavasarī mums piedāvāja iespēju piedalīties festivālā „Laba daba” kurš notiek Līgatnes Ratniekos. Festivālā kur tiek apvienots sports, māksla un mūzika. Pirmo reizi tajā tika rādīts arī teātris un deja! Mēs, protams, piekritām! Srādājām cītīgi, lai godam pārstāvētu ne tikai Amatas novadu, bet visu Cēsu pusi!

„Laba daba” – tiešām ir laba daba! Daudz redzēts, izbaudīts, piedzīvots! Rādījām divus, ļoti dažādus priekšnesumus! Pirmā bija  latviska deja pie grupas „Skyforger”(kuri arī piedalījās festivālā) mūzikas „Svētās vedības”, bet otra –„ Du hast”ar „Rammstein” mūziku!


Deju kopa “Amata” kopā ar grupu Skyforger

Darbs padarīts! Labi padarīts! Pašiem prieks un gandarījums par skatītāju pozitīvo vērtējumu!

Paldies visiem deju kopas „Amata” dejotājiem par pacietību un sirdsdegsmi veidojot Labu dabu!


Informāciju sagatavoja:
Lilita Ventere,
kolektīva vadītāja

Share