Šosejas riteņbraucējs Kaspars Serģis kopā ar Latvijas izlases komandu izcīna 1.vietu

Latvijas izlases šosejas riteņbraucējs Kaspars Serģis kopā ar komandu pirmdien 21.10.2019   Ķīnā , Wuhan pilsētā, notikušajā 7. pasaules militārpersonu  čempionātā šosejas riteņbraukšanā grupas braucienā komandu  sacensībās izcīnija 1.vietu Latvijas vienībai , iegūstot zelta godalgu, apsteidzot spēcīgās Vācijas (sudrabs) un Francijas (bronza) riteņbraucēju vienības.

Grupas brauciena sacensības norisinājās 127,6 kilometru garajā distancē. Uz starta izgāja 102 riteņbraucēji no 23 valstīm. Dalībniekiem bija jāveic astoņi 15,9 kilometru gari apļi. Latvijas vīri sacensības aizvadīja ļoti aktīvi, braucot gan grupas priekšā, gan piedaloties atrāvienu mēģinājumos,Kaspars Serģis paveica ļoti nozīmīgu darbu šī panākuma gūšanā , ar šo gūstot augsto novērtējumu un godu būt par  Latvijas valsts karognesēju  7. pasaules militārpersonu  čempionāta grandiozajā noslēguma ceremonijā 27.10.2019

Šā gada 7. pasaules militārpersonu  čempionāts Ķīnā bija teju pielīdzināms Olimpiskajām sporta spēlēm, piedaloties varāk kā 9000 sportistiem 28 sporta disciplīnās no 109 valstīm.

 

Informāciju sagatavoja:
Kaspars Serģis seniors

Share