Lieliskā atmosfērā, bagātīgām garšām aizvadīts Zaubes savvaļas kulinārais festivāls 2019!

Šī gada 13. jūlijā pulcējāmies Zaubes ezera krastos, kas bija pārtapuši savvaļas garšu piedzīvojumā. Festivāla programma bija garšām un emocijām bagāta, liekot gavilēt garšu kārpiņām, just līdzi sacensību un konkursu dalībniekiem, iesaistīties dažādās aktivitātēs brīvā dabā. Šogad festivāls pulcēja vairāk kā 5000 apmeklētājus.

Kā norāda festivāla organizatore Eva Koljera: “Festivāls ir par cieņpilnu attieksmi pret dabu, tās bagātību novērtēšanu un saprātīgu izmantošanu, dalīšanos ar zināšanām un tradīciju turpināšanu.” Festivālā ar zināšanām un pārsteidzošiem faktiem dalījās Ilga Gedrovica lekcijā par alternatīvo ēdienkarti, stāstot arī par slieku izmantošanu uzturā un cienājot apmeklētājus ar slieku kūciņām, paralēli restorāns “Jāņoga”  degustācijai bija sarūpējuši skudru pastēti. Kam sliekas un skudras negāja pie sirds, tie guva zināšanas Vairas Kārkliņas lekcijā par dabas elementiem savvaļas augos un to pielietojums veselības uzlabošanai. Biedrība “KUPLA” bez šaubām iepriecināja visus tos vīrus, kuri jau sen ir vēlējušies atšķetināt alus brūvēšanas vēsturi un noskaidrot, kā brūvēt alu mājās.

Priecājāmies gan par dabas bagātību, gan par cilvēku pozitīvo emociju bagātību. Festivāla apmeklētāji sacensību garu un pozitīvas emocijas guva piedaloties konkursos – “Smeķīgākā brūkleņu zapte”, kur uzvaras laurus plūca Anete Zilvere un  konkursā “Veiklākais kartupeļu mizotājs un rīvētājs”, kur uzvaru svinēja Kristīne Bebre no Zaubes.

Par festivāla gaidītāko notikumu noteikti varam minēt konkursu – “Dansukker Labākā lauku torte 2019”. Konkursā uz labāko lauku tortes titulu pretendēja 24 dalībnieces no dažādām Latvijas malām, kuras piedāvāja apskatīt un nogaršot izcilas, ar izdomu bagātas tortes, protams, tadejādi padarot žūrijas darbu ne no tiem vieglākajiem – izvērtēt katru cepējas unikālo torti. Žūrija sev  uzticēto uzdevumu lieliski izpildīja un tika noskaidrota 2019. gada “Dansukker Labākā lauku torte” titula ieguvēja – Marija Krevica no Gulbenes novada. 2. vietu ieguva Evija Ērmane – Timermane no Smiltenes, savukārt 3. vietu ieguva divas dalībnieces – Leontīna Kaņepe no Balvu novada un Kristīne Ekbauma no Ādažu novada. Konkursa uzvarētāju noteica žūrija Inas Poliščenko, Sandrsa Ošiņas,  Airas Mellēnas, Ivetas Zariņas un Sandras Slavišenas – Doršas sastāvā.

Festivāla diena un konkursi ritēja Māra Grigaļa vadībā.

Paralēli toršu konkursam norisinājās arī profesionālo pavāru sacensības, kur par uzvaru cīnījās 5 komandas. Aizraujošā cīņā uzvaru guva Latvijā dzīvojošās brazīlietes Vanessas Rufo komanda. Žūrijas pienākumus veica Ingmārs Ladigs, Dzintars Kristovskis, Oskars Freiborns, Druvis Legzdiņš un Solvita Pazāne.

Ingmārs Ladigs arī apmeklētājiem ļāva iejusties īsta profesionāla pavāra lomā, piedāvājot iespēju piedalīties “Dabas ugunskura” meistarklasē, gatavojot ēdienus uz grilla.

Par pozitīvām emocijām rūpējās dodkepu.lv haskiji, lidojošo pūķu darbnīca, vizināšanās ar zirgu, ūdens izpriecas – SUP dēļi, RUPUČU laivas, loku šaušana un citas aktivitātes gan lieliem, gan maziem. Nezūdoša interese jau otru gadu bija par ūdens kliņģeru gatavošanas darbnīcu. Tradicionālās vērtības joprojām tiek novērtētas un par to ikviens varēja pārliecināties siera siešanas darbnīcā.

Lai pēc festivāla savvaļas garša uzreiz nezustu, visas dienas garumā apmeklētājiem bija iespēja iegādāties gardumus un amatnieku darinājumus festivāla tirdziņā, kurā ražotāji labprāt aprunājās ar apmeklētājiem, atklājot dažādas produktu tapšanas nianses.

Skujenieši (#ViedāSkujene) uz Zaubi ieradās ar savu pirmo pop-up veikaliņu, piedāvājot produktus, kuri tapuši atbilstoši meža tematikai un Skujenei – no skujām. Rindas uz degustāciju liecināja par lielu interesi.

Izgaršot meža un ezera garšas,  cept gaļu uz akmeņiem un kūpināt zivis bija iespēja kopā ar Mednieku un makšķernieku klubu “Zaube”. Arī projektu partneriem Organizatoru teltī bija iespēja izgaršot savvaļas garšas medījumu degustācijā.

Festivālā par muzikālo atmosfēru rūpējās blūza/folka grupa “Rahu The Fool”, Zaubes jauktais koris Riharda Rudzīša vadībā un Latvijas Universitātes pūtēju orģestris /diriģents Jānis Puriņš/, ar deju performancēm priecēja teātra deju studija SAVANNA /vadītāja Katrīna Vīksniņa/.

 

Festivāla noslēgumā visi tika aicināti uz Muižas parku, kur norisinājās Roberto Meloni šovs “Dolce Zaube”. Brīvdabas šovā Roberto aprunājās gan ar festivāla organizatori un idejas autori Evu Koljeru, gan dabas draugu Mari Olti un pavāra konkursa rīkotājiem, brāļiem Gvido un Oskaru Freiborniem. Šova laikā tika gatavota maltīte un klātesošie varēja izgaršot arvien jaunas dabas garšas.

Festivāla organizatori un darbinieki secina, ka festivāls visu šo gadu laikā nepārprotami ir audzis un pilnveidojies. Protams, organizatoriem katrs gads ir kā jauns izaicinājums – katram nākamajam festivālam ir jābūt labākam par iepriekšējo, jāriskē īstenojot jaunas idejas, jāpieņem reizēm pārgalvīgi lēmumi, bet katru gadu mērķis ir viens – turpināt tradīcijas, dalīties ar zināšanām, novērtēt to, kas ir dabā, būt kopā un vienotiem!

Paldies par būšanu kopā un uz tikšanos 11. jūlijā Zaubes savvaļas kulinārajā festivālā 2020!

Fotogrāfijas pieejamas festivāla facebook lapā: www.facebook.com/Zaubesfestivals

Share