Līgatnes ielā uzklāts jauns asfalta segums

 

Pagājušā gada rudenī Amatas novada pašvaldība Lauku atbalsta dienestā iesniedza projekta pieteikumu “Amatas novada autoceļa – Pētera iela – Meijermuiža – Vāļi 3 km ceļa seguma maiņa, posmā no Pētera ielas līdz Cēsu pilsētas robežai”, kas ieguva finansējumu un šā gada pavasara un vasaras sezonā šis projekts tika īstenots. Projekta īstenošanas laikā tika veikta asfaltbetona seguma maiņa 0.925 km garumā.

Kā atzīst Amatas novada uzņēmējs, Ozolkalna valdes priekšsēdētājs Ģirts Kaļķis, šis projekts ir ļoti vērtīgs un nozīmīgs tūrisma jomas atbalstam, jo iepriekš ziemās bija problēmas ar ceļa uzturēšanu, savukārt tagad tas būs vieglāk izbraucams un tādējādi nodrošinās tūristiem ērtāku piekļuvi aktīvās atpūtas parkam.

Arī Kristaps Blaus, aktīvās atpūtas kompleksa ‘’Rakši’’ īpašnieks pozitīvi novērtē projekta ietvaros paveikto: „Visiem zināms, cik liela nozīme ir labam ceļam gan tāpēc, lai viegli un ērti būtu pārvietoties, nebojājot transportlīdzekļus, gan arī tāpēc, lai viegli atrastu nepieciešamo vietu vai objektu. Esmu gandarīts, ka ceļš uz ‘’Rakšiem’’  pie kamieļiem un lamām pilnībā atbilst šiem kritērijiem, pateicoties jaunajam asfalta klājumam. Ceļa segums ir kvalitatīvs, ceļš ir plats, kas liecina par drošību”.

 

Share