LLKC Cēsu konsultāciju birojs aicina doties pieredzes apmaiņas braucienā

Brauciena tēma: “Kultūraugu audzēšanas tehnoloģiju pilnveidošanas iespējas bioloģiskās lauksaimniecības sistēmā strādājošām saimniecībām, inovatīvi risinājumi”.

Braucienā plānots doties uz sešām dažādu nozaru bioloģiskajām saimniecībām:

-Upeņu un sausseržu audzēšanas saimniecības Limbažu pusē (SIA “Krogzeme” un sausseržu audzētājs Raivis Mickevičs)

-Dārzeņu, zaļumu un dekoratīvo puķu audzēšana Straupes pagastā (z/s Eicēni)

-Jaukata tipa saimnieciskā darbība – lopkopība un augkopība, dārzeņu un zemeņu audzēšana Nītaures pusē (z/s Lejas Suces un z/s Plumpaiņi)

-Netradicionālo augu audzēšana- kvinoja, amaranti un sējas idra. Ražošana un lauku tūrisms Skujenes pagastā (SIA Gusts Apinis)

Pielikumā pievienota detalizēta brauciena programma abām brauciena dienām.

 Informācija par braucienu:

  • Braucieni notiks divas dienas, un 9. jūlijā. Dalībniekiem jāpiedalās abās brauciena dienās
  • Braucienam paredzēts dalībnieku līdzmaksājums 20,00 eur+PVN vienai dienai, jeb 40,00 eur+PVN abām dienām
  • Līdzmaksājumā iekļauts: grupas vadītājs un organizators, sešu dažādu saimniecību apmeklējums, ekskursija pa saimniecībām, sarunas ar saimniekiem, jautājumi un atbildes, pusdienas katrā brauciena dienā, kopīgs lielais autobuss otrajā brauciena dienā.
  • Pēc brauciena iespējams saņemt apliecinājumu par piedalīšanos pasākumā
  • Ievērojot šī brīža epidemioloģiskās drošības noteikumus-brauciena dalībniekiem jāapliecina, ka viņi ir vakcinēti vai pārslimojuši COVID-19 infekcijas slimību, vai – personai, brauciena dienā, jāapliecina, ka pēdējo 48 stundu laikā viņam veikts COVID-19 tests, un tas ir negatīvs.

PROGRAMMA

Pieteikšanās braucienam līdz 29. jūnijam

 Brauciena dalībniekiem jābūt iesaistītiem lauksaimniecības nozarē un, pēc pieteikšanās, jāizpilda dalībnieka reģistrācijas anketa.

Informācija/pieteikšanās: Gunda Kazerovska, 26360434, gunda.kazerovska@llkc.lv vai Cēsu biroja vadītāja Dace Kalniņa, mob. 28381477, dace.kalnina@llkc.lv

Brauciens notiek LAP 2014.-2020. apakšpasākuma “Saimniecību un mežu apmeklējumu nodrošināšana” LAD Līguma nr. LAD011018/P43 ietvaros. Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests.

Share