LLKC Cēsu konsultāciju birojs februārī aicina dalībniekus laikus pieteikties vairākiem semināriem-vebināriem

SEMINĀRI

Informējam, ka līdz ārkārtas situācijas beigām vai citiem valdības rīkojumiem, semināri un mācības notiks tikai attālināti, tiešsaistē ZOOM platformā.

SIA LLKC Cēsu konsultāciju birojs februārī aicina  dalībniekus laikus pieteikties  vairākiem semināriem-vebināriem.

11.februārī  plkst.10.00 informatīvais seminārs mājražotājiem  ” Pārtikas ražošana mājas apstākļos, jomu regulējošie normatīvie akti, produktu marķēšanas prasības , paškontroles dokumentācija un aktualitātes”. Pieteikšanās līdz 8. februārim.

12.februārī  plkst. 9.00  apmācības “Zināšanu atjaunošana 2. reģistrācijas klases augu aizsardzības līdzekļu profesionālo lietotāju apliecību pārreģistrēšanai”. Pieteikšanās līdz 8. februārim.

17.februārī plkst. 10.00 informatīvais seminārs “Zīmola kapitāls, vērtības un nozīme mazās uzņēmējdarbības veicināšanā”. Pieteikšanās līdz 15. februārim.

26.februārī plkst.10.00 seminārs “ Nodokļu aktualitātes mazajiem uzņēmumiem un pašnodarbinātajiem 2021.gadā ”. Pieteikšanās līdz 19. februārim.

 

Visiem semināriem obligāta iepriekšēja pieteikšanās!

Dalībnieku skaits  semināros ierobežots.

Pieteikšanās un vairāk informācijas par katru pasākumu:

 

Sekojiet līdzi LLKC Cēsu konsultāciju biroja aktualitātēm un notikumiem www.laukutikls.lv un Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Cēsu birojs Facebook lapā @LLKCCesis


KONSULTĀCIJAS

 Arī konsultācijas lauksaimniekiem un lauku iedzīvotājiem šobrīd tiek sniegtas tikai attālināti.

Atgādinām, ka projekta ietvaros  LLKC  Cēsu konsultāciju biroja speciālisti sniedz bezmaksas konsultācijas  lopkopībā un augkopībā.

Vairāk informācijas par konsultāciju pakalpojumu projektu var saņemt zvanot 29100430 Andrai Seredinai vai rakstot andra.seredina@llkc.lv

Sniedzam konsultācijas un pakalpojumus arī platību maksājumu pieteikumu sagatavošanā un lauku bloku precizēšanas pieteikumu sagatavošanā.

Lauku bloku precizēšanas pieprasījumus var iesniegt līdz 2021.gada 1.aprīlim.

 

LLKC Cēsu konsultāciju biroja konsultanti:

Dace Kalniņa, LLKC Cēsu biroja vadītāja, 28381477, dace.kalnina@llkc.lv
Gunda Kazerovska (semināri, mācības), 26360434, gunda.kazerovska@llkc.lv
Andra Seredina (lopkopība), 29100430, andra.seredina@llkc.lv
Valters Dambe (augkopība), 29100430, valters.dambe@llkc.lv
Inga Ezergaile (grāmatvedība), 28340075, inga.ezergaile@llkc.lv


Aktuāli lauksaimniekiem:

Lauksaimniecības datu centrs ganāmpulku īpašniekiem iesaka:

  1. Atgādinām ganāmpulku īpašniekiem, ka  īpašnieks ir atbildīgs par datu savlaicīgu iesniegšanu par dzīvnieku reģistru un  pārraudzības/snieguma pārbaudes darba organizēšanu savā saimniecībā.
  2. Par liellopu piena pārraudzību –  atgādinām, ka MK 2019.gada 28.maija noteikumu Nr.228 ir noteiktas normas 19.1. apakšpunktā, ka intervāls starp ganāmpulka kontrolēm var būt līdz 75 dienām, t.i. vienu reizi pārraudzības gada laikā – pārrauga atvaļinājuma laikā vai viņa slimības dēļ;.
  3. Par liellopu gaļas pārraudzību – jau tagad pārraugam ir iespēja mainīt pārraudzības periodu, pārcelt svēršanas datumus.
  4. Par servisa personu sertifikātu/apliecību pagarināšanu – sertifikāti un apliecības netiks pagarinātas tiem, kam nebūs pietiekošs  teorētisko un praktisko stundu skaits. Sekojiet informācijai LLKC  mājas lapā par vebināru rīkošanu vai laikus  zvaniet Cēsu konsultāciju birojam 28381477.
  5. Par dzīvnieku lineārā eksterjera vērtēšanu – aicinām izvērtēt visus riskus un nepieciešamību apmeklēt saimniecības un veikt dzīvnieku eksterjera vērtēšanu. Ja COVID-19 vīrusa ietekmē ir kavēti termiņi dzīvnieku lineārai eksterjera vērtēšanai, informēt savlaicīgi par radušiem šķēršļiem šķirnes dzīvnieku audzētāju organizācijas  un LDC.

Tiem, kuri uzsāks  saimniekot bioloģiski, sertifikācijas institūcijas aicina savlaicīgi iesniegt pieteikumus bioloģiskās lauksaimniecības sertifikācijai. Svarīgi izdarīt saimniekošanas izvēli pirms veģetācijas sākuma. www.stc.lv un www.videskvalitāte.lv

Share