Militārās mācības “Zobens 2019” Cēsu un Priekuļu novados un militārās tehnikas un ekipējuma izstāde

Mācību laikā zemessargi vingrināsies patrulēt un apsargāt militāros un civilos objektus Cēsu pilsētā, atpūtas bāzes “Pipariņi” teritorijā, kā arī Priekuļu novada Liepā. Mācību mērķu sasniegšanā bataljons sadarbosies ar Cēsu sadarbības teritorijas civilās aizsardzības komisiju un Valsts policiju. Lai vingrinātu sadarbību ar sabiedrību krīzes situācijās, Civilās aizsardzības komisija mācībās iesaistīs vietējās institūcijas un uzņēmēju

Militāro mācību laikā 14.septembrī no plkst.10.00 līdz 14.00 Cēsīs, Valmieras ielā 8, pie NBS Instruktoru skolas, un Pils laukumā 17, būs iespēja apskatīt NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijā kaujas grupas militārās tehnikas un ekipējuma izstādi. Iztādi būs iespēja apskatīt arī Liepā, stāvlaukumā pie Lielās Ellītes. 

Share