Aktuālie kursi un studijas RTU Cēsu studiju un zinātnes centrā

RTU Cēsu studiju un zinātnes centram papildu uzņemšanā  ir piecas budžeta vietas studiju programmā “Adaptronika”.

Adaptronika ir nozare, kas apvieno viedās tehnoloģijas un elektrotehnoloģijas, viedos materiālus, robottehniku un modernu datu apmaiņu – lietisko internetu. Ja Tev patīk droni, 3D printeri, lāzergriešana – nāc, mācies un iegūsti aizraujošu darbu nākotnē.  https://www.facebook.com/rtucesis

RTU Cēsu studiju un zinātnes centra aicina pieteikties tālākizglītības kursiem:

No 17.09.2021 Garfiskā dizain Corel Draw kursi klātienē. 

Sešās nodarbībās apgūs, ievadu vektora grafikā, Corel Draw darba vidē. Grafiskus objektus un līnijas  vidi un to pielietojumi. Grafiskus objektu modificēšanu. Darbs ar Tekstiem un simboliem. Krāsas, aizpildījums, krāsu skalas, veidi un pielietojums. Failu importēšana un eksportēšana, failu veidi. Maketu sagatavošana drukai un interneta videi.

No 17.09.2021 Canva dizaina kursi tiešsaistē.

Četrās nodarbībās apgūt mūsdienīgas grafiskās dizaina programmas Canva izmantošanas iespējas. m=Mārketinga materiālu sagatavošana, prezentācijas materiālu sagatavošana, CV sagatavošana, apsveikuma kartiņas, ielūgumi, kolāžas. Šo kursu rekomendēja skolotājiem.

No 6.10.2021 Programmēšanas pamati C++

Viena no populārākajām, pieprasītākajām un pamatu valodām programmēšanā. Iegūst prasmes programmu izveidē, kļūdu meklēšanā un labošanā. Spēj atbilstoši izmantot sazarojumus, funkcijas, ciklus, masīvus vai simbolu virknes.

No 07.10.2021 MSExcel pamati-darbs ar liela apjoma datiem.

Vienkāršu formulu izveidošana, tās kopēšana un pielietošana apgabalā. Funkciju SUM, AVERAGE, COUNT, MIN, MAX, IF, SUMIF, COUNTIF pielietošana. Datu filtrēšana un kopēšana, nosacījumu formatēšana.

No oktobra beigām. Programmēšanas valodas.

Kursa dalībnieki gūst zināšanas programmēšanas pamatos JavaScript, C/C++/PYTHON/PHP/HTML/CSS/ARDUINO IDE  valodās un par tās iespējamiem pielietojumiem dažādās sfērās. Programma koncentrēsies vairāk tieši uz programmēšanas un elektronikas pielietojumu praksē dodot iespēju ar katru apgūto tematu izveidot nelielu individuālu projektu. Apmācība paredzēta jebkuram, kas vēlas iepazīties ar programmēšanu.

No oktobra beigām. Datordizains.

Kursa dalībnieki apgūts  attēlu apstrādi Canva programmā, video izveides un apstrādes iespēja, satura mārketingu. Apmācības paredzētas jebkuram, kas vēlas veidot kvalitatīvu saturu digitālajā vidē.

 

Vairāk par kursiem mūs mājas lapā : https://cesis.rtu.lv/talakizglitiba/

Share