Nenodarbināti jaunieši aicināti pieteikties projektā “PROTI un DARI!”

Ja esi vecumā no 15 līdz 29 (ieskaitot) gadiem, pašlaik nestrādā un nemācies, neesi reģistrēts NVA kā bezdarbnieks, neapgūsti arodu tad Tev ir iespēja pieteikties projektam PROTI un DARI.

Projekta gaitā jaunieši tiek iesaistīti aroda apguvē pie amata meistara, nodarbinātībā, Valsts izglītības attīstības aģentūras īstenotajos Jauniešu garantijas projektu pasākumos vai Nodarbinātības valsts aģentūras īstenotajos aktīvajos nodarbinātības vai preventīvajos bezdarba samazināšanas pasākumos, kā arī nevalstisko organizāciju vai jauniešu centru darbībā.

Piesakoties projektā, jauniešiem pēc individuāli izstrādāta plāna ir iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs, semināros, darbnīcās, sporta un kultūras pasākumos, apgūt jaunas prasmes un iemaņas, saņemt bezmaksas kursus, kā arī iepazīt interesējošas profesijas un saņemt karjeras konsultācijas.

Projekta “PROTI un DARI!” mērķis ir attīstīt jauniešu (vecumā no 15 līdz 29 gadiem (ieskaitot), kuri nemācās, nestrādā, neapgūst arodu un nav reģistrēti Nodarbinātības valsts aģentūrā kā bezdarbnieki) prasmes un veicināt viņu iesaisti izglītībā.

Projekta īstenošanas termiņš – 2014.gada septembris – 2023.gada decembris

Plašāka informācija par projektu ŠEIT (https://jaunatne.gov.lv/par-agenturu/programmas-projekti/proti-un-dari/)

Share