„Neturi sveci zem pūra”

2.februāris senāk bijusi sveču diena, kurā jālej sveces, nedrīkst ķemmēt matus un daudz jāsmejas. Tā nu deju kopa „Amata” aicinot uz ikgadējo sadanci „Sadancosim Amatā”  tuvus un tālus deju kolektīvus koncertam izvēlējās vēl otru nosaukumu – „Neturi sveci zem pūra”.

            Tā arī notika! Viss Amatas kultūras centrs ņirbēja svītrainos un rūtainos svērku toņos, balto kreklu un zeķu, krāsaino lakatu rozēs un bārkstīs! Visur skanēja meitu un puišu smiekli, visur smaukstēja satikšanās bučas!

Un tad sākās koncerts – kura saturu šogad  bija iespēja  izvēlēties pašiem kolektīviem! Koncerta sākumā amatieši samīļoja visus ciemiņus un tapa kopbilde! Un tad sākās! Skatītājiem bija iespēja skatīties gan jaunas, gan sen neredzētas dejas! Tas paskrēja vienā elpas vilcienā!

Paldies deju kolektīviem „ Virpulis” No Laidzes, „Atālam” no Bērzaunes, „Dzirnakmeņiem” no Krimuldas, „ Trejdeviņiem” no Raunas, „Lustīgajiem” no Lauberes, „Naukšeniem” un „Vaivei”!

Uz tikšanos nākamgad vai kādā citā pasākumā!

Kolektīvu kopbilde
Deju kopa “Amata”

  Deju kolektīva „Amata” vārdā vadītāja Lilita Ventere.

Share