Nītaures florbolisti uzvar 4. posmā Zaubē

Februāra beigās Zaubes pamatskolā norisinājās florbola sacensības skolu jauniešiem 4. posms. Komandas bija noskaņotas ļoti kaujinieciski un par punktiem cīnījās katrā spēlē, jo vairākām komandām šis varēja būt izšķirošs posms cīņā par medaļām.

Grupu turnīrs šoreiz radīja pārsteigumus, jo turnīra līderi “Zaube” ierindojās vien 4. vietā, bet tas varēja būt saistīts ar pamata vārtsarga Rūdolfa Bīriņa iztrūkumu. Šo iespēju izmantoja “Krimulda”, kuri izcīnīja 1. vietu. Otro vietu ieņēma “Amata”, bet trešie “Nītaure”. Kā ierasts aiz labāko četrinieka palika “Zaube-2” un “Līgatne”, kuras sastāvu veido paši mazākie florbolisti.

Pusfinālā pirmajā cīņā tikās ierastie finālisti “Krimulda” un “Zaube”, kur šoreiz pārāki izrādījās krimuldieši 3:2. Otrajā pārī sacentās “Nītaure” pret “Amata”, kur ar rezultātu 4:1 pārāki bija nītaurieši.

Spēlē par trešo vietu Zaube neatstāja cerības Amatai, pārspējot ar rezultātu 7:0. Savukārt fināls gan izvērtās aizraujošs, kur spēles rezultāts 30 sekundes līdz mača beigām vēl turējās līdzsvarā 2:2, bet tad ar tālšāvienu uzvaru izrāva Arnis Pētersons.

Rezultatīvāki spēlētāji pēc 4. posmiem:
Edžus Mellēns – 53 p.
Sandijs Maksimovs – 45 p.
Rodrigo Lupolovs – 43 p.
Kristers Barānovs – 34 p.
Ernests Veinbergs – 26 p.

Kopvērtējuma tabula:
Zaube – 55 p.
Krimulda – 48 p.
Nītaure – 43 p.
Amata – 29 p.
Līgatne – 20 p.
Zaube-2 – 8 p.
Krimulda-2 – 6 p.

Nītaures jaunieši pēc uzvaras 4. posmā florbolā. No kreisās-Kristers Barānovs, Arnis Pētersons, Ralfs Līkums, Deivs Kaminskis, Markuss Rudens. Vārtusargs-Edžus Jēkabsons

Informāciju sagatavoja:
Ēriks Bauers,
Sporta koordinators un metodiķis


Share