Nītaures „Zaļais grozs” nominēts Vidzemes veiksmes stāstos 2014

„Vidzemes veiksmes stāsti 2014” nominēts arī Amatas novada pārstāvis – LPKS „Zaļais Grozs”no Nītaures.

„Zaļais grozs” ir lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība, kas apvieno ap 20 bioloģiskās saimniecības no Nītaures, Skujenes, Līgatnes, Siguldas, Amatas un Vecpiebalgas pagastiem. Mēs piedāvājam iegādāties bioloģiski audzētus augļus un dārzeņus un to pārstrādes produktus, graudus, zālāju sēklas, kā arī tūrisma pakalpojumus. Vairākas “Zaļā groza” saimniecības piedāvā iespēju atpūsties, nakšņot, izbaudīt pirts un citus ūdensdziedniecības priekus, sportošanas iespējas, izjādes ar zirgiem, degustācijas un citus lauku tūrisma labumus.

„Zaļais grozs” piedalīsies septembrī „Rīga Food” Vidzemes stendā.

Vidzemes plānošanas reģions projekta „Lauku reģionu pievilcīga tēla veidošana” (Trans in Form) ietvaros nolēma apzināt tos cilvēkus, kas ar savu entuziasmu palīdz un iedvesmo vietējos iedzīvotājus, uzņēmējus, kuri veiksmīgi attīsta biznesu savā dzimtajā pusē, kā arī vietas, apskates objektus, kas glabā Vidzemes tradīcijas un vērtības. Apkopojot šos stāstus, tika izveidota mājaslapa www.vidzemesstasti.lv.

2013. gada augustā notika pirmie Vidzemnieku dārza svētki, kuros satikās un tika sumināti visi stāstu varoņi. Tie tiešām bija svētki, jo ikviens klātesošais guva apstiprinājumu tam, ar cik dažādām un interesantām lietām nodarbojamies mēs paši – vidzemnieki. Vidzemnieku dārza svētkiem jākļūst par tradīciju, tādēļ šobrīd meklējam jaunus Vidzemes veiksmes stāstus, par kuriem pastāstīt plašākai sabiedrība.

Share