No 11. maija atsākas ambulatorās konsultācijas un diagnostiskie izmeklējumi

No 11.maija Cēsu klīnika paplašinās pieejamību ambulatorajām speciālistu konsultācijām un diagnostiskiem izmeklējumiem. Ir atjaunota iespēja pierakstīties gan ar e-pierakstu, gan reģistratūrā.

Ar visiem pacientiem, kam vizītes bija atceltas vai pārceltas, jau esam sazinājušies, un pašlaik var pieteikt jaunas vizītes. Gadījumos, ja rinda ir garāka par mēnesi, meklējam iespējas piedāvāt papildu  laikus speciālistu konsultācijām un izmeklējumiem, lai atbalstītu pacientus, kam ierobežojumu dēļ varēja samilzt kādas veselības problēmas. Diemžēl ir divi pakalpojumi, uz kuriem rindas jau pašlaik ir līdz gada beigām. Tie ir EHO kardiogrāfijas un galvas un kakla asinsvadu doplerogrāfijas izmeklējumi.

Pacientu un darbinieku drošībai, lai ievērotu distanci un mazinātu savstarpējo kontaktu iespēju, pacientus aicinām uz vizītēm ierasties ne agrāk kā 20 minūtes pirms noteiktās konsultācijas laika, kā arī izvērtēt nepieciešamību ņemt līdzi pavadošās personas. Jebkādi pakalpojumi tiks sniegti tikai pēc iepriekšēja pieraksta.

Lūgums pacientiem, kas ierodas uz ambulatoriem izmeklējumiem un konsultācijām, ievērot klīnikā noteiktos epidemioloģiskos pasākumus infekcijas izplatīšanās riska mazināšanai. Neievērojot šos nosacījumus, ārstniecības personām ir tiesības atteikt izmeklējumus un konsultācijas.

Plānveida operācijas plānots atsākt no 18.maija, esam gatavi atsākt ķirurģijas dienas stacionāra darbu, bet tā atsākšana būs atkarīga no atbilstoša Veselības ministrijas lēmuma, uz kuru vēl gaidām.

 

Share