Nodarbinātības valsts aģentūra realizē ESF projektu „Jauniešu garantijas”


Nodarbinātības valsts aģentūra realizē  ESF projektu „Jauniešu garantijas”, kas tiek līdzfinansēts  JAUNATNES NODARBINĀTĪBAS INICIATĪVAS IETVAROS,  un, kurā  tiek īstenots atbalsta pasākums „Pirmā darba pieredze jaunietim”.  Projekta  mērķis ir sekmēt jauniešu bezdarbnieku integrēšanu darba tirgū, vienlaikus veicinot pastāvīgas darba vietas izveidi un jauniešu bezdarbnieku pastāvīgu nodarbinātību.

Biedrība ”Tradicionālās kultūras iniciatīvu centrs „KasTe” sešu mēnešu periodā darba vietu nodrošinās Drabešu pagasta Līvu ciemā dzīvojošajam jaunietim Andrim Rutkovskim, kura pienākumi būs, sākot no viesu sagaidīšanas Drabešu muižas Amatu mājā, preses relīžu rakstīšanas, pasākumu apskatu un fotogaleriju sagatavošanas,  informācijas apkopošanas līdz saivu izgatavošanai Drabešu muižas Amatu mājas aušanas studijai.

Andris Rutkovskis beidzis Vidzemes Augstskolas studiju programmu „Koka ēkas un ekobūve” un vēlas gūt tālāku pieredzi gan par senajiem amatiem un to izmantošanu mūsdienās, gan dokumentu kārtošanu.

Līdz ar to Drabešu muižas Amatu mājas darba laiks no 1.maija līdz 30.septembrim būs
Trešdien 10.00 – 14.00
Ceturdien 10.00 – 14.00
Piektdien10.00 – 14.00
Sestdien, svētdien 11.00 – 15.00

Share