Noslēgusies pludmales volejbola sezona

Šogad pludmales volejbola sezona bija īpaši gara, kurā dalībniekiem bija iespēja piedalīties septiņos aizraujošos posmos. Šī gada čempionāta jaunums bija trīs posmi Nītaurē.

Čempionāta laikā komandas sacentās ne tikai par katra posma balvām no mūsu atbalstītājiem Studio Pica, Cēsu Alus un Livonijas, bet arī vērtīgiem kopvērtējuma punktiem.

Finālā iekļuva 10 labākās komandas. Pirms gaidāmā fināla tikai komandai “Otdix” Jānis Ontužāns / Steinārs Brūveris vēl bija teorētiskas iespējas apsteigt “SK Fono” volejbolistus Jānis Rukmani / Valteru Šķēli. Bet, tad “Otdix” komandai bija pašiem jāuzvar finālā, bet Fono nevarēja tikt ārā no grupu turnīra. Savukārt, daudz aizraujošāka norisinājās cīņa par 2. – 3. vietu, uz kuru pretendēja uzreiz 5 komandas, jau pieminēta komanda “Otdix”, “Gateris”, “Vietējie”, “Pašauj vaļā” un “Mežstrādnieki”.

Fināla posmā pārliecinošu sniegumu nodemonstrēja “Pašauj vaļā” Andris Osis / Gatis Brokāns un izcīnīja uzvaru. Otrajā vietā ierindojās “Gateris” Vilnis Tinuss / Artis Dricka, bet trešajā vietā šoreiz “SK Fono” komanda.

Savukārt, cīņā par medaļām un kopvērtējumu vispirms negaidīti savas izredzes izdzēsa “Vietējie” Aigars Kalniņš / Patriks Pinka, ¼ finālā piekāpjoties “Mežstrādnieki” Gustavs Ozoliņš / Artūrs Špirka. Bet šī uzvara arī “Mežstrādniekiem” negarantēja vietu labāko trīniekā, jo ½ tika atzīts “Gatera” pārākums. Attiecīgi “Mežstrādnieki” izcīnīja 6. vietu čempionātā, bet “Vietējie” 5. vietu.

  1. vietu kopvērtējumā ieņēma “Pašauj vaļā” komanda, kurai ar uzvaru finālā bija nedaudz par maz, jo viņiem bija jācer, ka komanda “Gateris” nepārvarēs pusfināla barjeru.

Sudraba medaļas izcīnīja “Gateris” Vilnis Tinuss / Artis Dricka. Trešo vietu nosargāja komanda “Otdix” Jānis Ontužāns / Steinārs Brūveris. Par 2017. gada čempioniem kļuva “SK Fono” Jānis Rukmanis /Valters Šķēle. Interesants fakts, ka tieši arī šīs trīs komandas ir arī iegravētas uz ceļojošā kausa.

Nākošajā sezonā ir plānots arī aizvadīt sacensību posmus Ģikšos, kur ar vietējo iedzīvotāju atbalstu ir ierīkoti jauni pludmales volejbola laukumi. Jaunums būs arī  “Amatieru līga”, kur būtu iespēja piedalīties jebkuram volejbola spēles cienītājam un cīnīties par atsevisķām turnīra balvām.

 

Share