Konkurss “Novada garša”

Jau 5 gadus LLKC ar zīmola “Novada Garša” palīdzību organizē dažāda mēroga pasākumus visā Latvijas teritorijā, ar mērķi veicināt vietējās produkcijas ražotāju attīstību un kopdarbību, nodrošinot ar informāciju, iesaistīšanu pasākumos un izglītošanu, kā arī stiprināt sabiedrībā interesi par vietējiem pārtikas ražotājiem, audzētājiem un pārstrādātājiem (t.sk., pārtikas kvalitātes shēmu dalībniekiem), veicinot ražotāju iesaisti produkcijas popularizēšanas pasākumos un zaļajos pārtikas iepirkumos.

Bez klātienes pasākumiem ir izveidota un tiek uzturēta arī interneta vietne www.novadagarsa.lv, kas sniedz detalizētu ieskatu par dažādiem vietējiem ražotājiem, to produkciju un iegādes iespējām. Visu aktivitāšu mērķis ir atbalstīt un veicināt reģionu un to iedzīvotāju labklājību un mudināt patērētājus (mājsaimniecības un ēdināšanas uzņēmumus) izvēlēties vietējo ražotāju produktus. Papildinot jau esošās aktivitātes, 2020. gadā tiek organizēta akcija pavāriem un saimniecēm (ēdināšanas uzņēmumiem) “Ceļam galdā vietējo”. Akcija ļaus izprast, kādus produktus no vietējiem uzņēmējiem un zemniekiem izmanto ēdināšanas uzņēmumi un kuros uzņēmumos pieejami ēdieni no tiem. Tiks popularizēti reģionālie ēdināšanas uzņēmumi un viņu sadarbība ar vietējiem produkcijas un izejvielu ražotājiem (B2B modelis).

Akcija tiek organizēta sociālā tīkla vietnē www.facebook.com/novadagarsa, kā arī informācija tiek ievietota www.novadagarsa.lv un LLKC informatīvajos kanālos. Visi akcijas un konkursu noteikumi tiek publicēti Novada Garša oficiālajā facebook lapā un www.novadagarsa.lv.
Kopējais pasākuma mērķis: veicināt vietējo ražotāju, lauksaimnieku un zivsaimnieku, kā arī reģionālo ēdināšanas iestāžu atpazīstamību, stiprināt kopdarbību starp ražotājiem un ēdināšanas uzņēmumiem (B2B modelis), aicināt sabiedrību atbalstīt un patērēt vietējo ražotāju produktus.

Konkursa nolikums NOLIKUMS akcijai_pavāri_NG_2020

Akcijas idejas apraksts. 

Jau 5 gadus LLKC ar zīmola “Novada Garša” palīdzību organizē dažāda mēroga pasākumus visā Latvijas teritorijā, ar mērķi veicināt vietējās produkcijas ražotāju attīstību un kopdarbību, nodrošinot ar informāciju, iesaistīšanu pasākumos un izglītošanu, kā arī stiprināt sabiedrībā interesi par vietējiem pārtikas ražotājiem, audzētājiem un pārstrādātājiem (t.sk., pārtikas kvalitātes shēmu dalībniekiem), veicinot ražotāju iesaisti produkcijas popularizēšanas pasākumos un zaļajos pārtikas iepirkumos.

Bez klātienes pasākumiem ir izveidota un tiek uzturēta arī interneta vietne www.novadagarsa.lv, kas sniedz detalizētu ieskatu par dažādiem vietējiem ražotājiem, to produkciju un iegādes iespējām. Visu aktivitāšu mērķis ir atbalstīt un veicināt reģionu un to iedzīvotāju labklājību un mudināt patērētājus (mājsaimniecības un ēdināšanas uzņēmumus) izvēlēties vietējo ražotāju produktus. Papildinot jau esošās aktivitātes, 2020. gadā tiek organizēta akcija pavāriem un saimniecēm (ēdināšanas uzņēmumiem) “Ceļam galdā vietējo”. Akcija ļaus izprast, kādus produktus no vietējiem uzņēmējiem un zemniekiem izmanto ēdināšanas uzņēmumi un kuros uzņēmumos pieejami ēdieni no tiem. Tiks popularizēti reģionālie ēdināšanas uzņēmumi un viņu sadarbība ar vietējiem produkcijas un izejvielu ražotājiem (B2B modelis). Akcija tiek organizēta sociālā tīkla vietnē www.facebook.com/novadagarsa, kā arī informācija tiek ievietota www.novadagarsa.lv un LLKC informatīvajos kanālos. Visi akcijas un konkursu noteikumi tiek publicēti Novada Garša oficiālajā facebook lapā un www.novadagarsa.lv.

Kopējais pasākuma mērķis
: veicināt vietējo ražotāju, lauksaimnieku un zivsaimnieku, kā arī reģionālo ēdināšanas iestāžu atpazīstamību, stiprināt kopdarbību starp ražotājiem un ēdināšanas uzņēmumiem (B2B modelis), aicināt sabiedrību atbalstīt un patērēt vietējo ražotāju produktus.

Share