Par Covid-19 izplatības ierobežošanu Amatas novadā

Lai ierobežotu Covid-19 vīrusa izplatību, rūpētos par darbinieku un apmeklētāju veselību un sekojot līdzi noteiktajām Slimību profilakses un kontroles centra rekomendācijām, kā arī saistībā ar valdības izsludināto ārkārtējo situāciju valstī līdz 2020. gada 14. aprīlim, Amatas novada pašvaldība ir nolēmusi pārtraukt apmeklētāju pieņemšanu klātienē Amatas novada pašvaldības iestādēs un struktūrvienībās no 2020. gada 16. marta.

No 2020. gada 16. marta pašvaldības pakalpojumi tiks nodrošināti attālināti:

Iedzīvotāji ir aicināti izmantot portālā www.latvija.lv e-pakalpojumus, kur ir pieejami vairāk nekā 700 e-pakalpojumi, turklāt lielu daļu no tiem pilnībā var pieteikt un saņemt elektroniski bez nepieciešamības doties klātienē uz iestādi. Īpaši tas attiecas uz dažādu pabalstu pieteikšanu, dzīvesvietas deklarēšanu, dažādu izziņu saņemšanu no valsts reģistriem. Tieši tāpat elektroniski var nosūtīt iesniegumu jebkurai iestādei, iesniegt gada ienākumu deklarāciju u.c.

Amatas novada pašvaldības administratīvajā ēkā un Amatas, Nītaures, Skujenes un Zaubes pagastu pārvaldēs apmeklētāji klātienē netiks pieņemti. Nepieciešamības gadījumā sazināties ar iestāžu darbiniekiem pa e-pastiem vai tālruņiem.

Informējam, ka iesniegumus var atstāt pastkastītē Amatas novada pašvaldības ēkā, “Ausmas”, Drabešu pagasts, Amatas novads, vai pagastu pārvalžu ēkās pasta kastītēs.

 

Amatas novada pašvaldības Dzimtsarakstu nodaļā vadītāja Maija Žīgure reģistrēs tikai dzimšanas un miršanas faktus, pieņems tikai pēc iepriekšējā pieraksta. Tālrunis saziņai +371 26133952, e-pasts: maija.zigure@amatasnovads.lv, maizig@inbox.lv.

Amatas novada apvienotā būvvalde klātienē nepieņems. Iesniegumus sūtīt uz e-pastu. Visi būvniecības iesniegumi jāievada BIS sistēmā. Kontaktinformācija: juris.jaunozols@amatasnovads.lv, tālr. +371 29157995, dzintars.lusis@amatasnovads.lv, tālr. +371 26555668, arturs.repss@amatasnovads.lv, tālr. +371 29243611.

Amatas novada bibliotēkas slēgtas. Grāmatas bibliotēkās lūgums nenodot. Jaunākā informācija sekos.

Visi kultūras un sporta pasākumi līdz 2020. gada 14. aprīlim tiek atcelti. Kontakti uzziņai: Taiga Krūmiņa, tālr. +371 28624831, e-pasts: taiga.krumina@amatasnovads.lv.

Līdz 2020. gada 14. aprīlim tiek pārtraukta mācību procesa norise klātienē visās izglītības iestādēs, nodrošinot mācības attālināti. Pārcelta ir arī valsts centralizēto pārbaudījumu darbu norise uz laikposmu no 2020. gada 12. maija līdz 15. maijam. Līdz 2020. gada 14. aprīlim pārtrauktas visas kultūrizglītības un sporta profesionālās ievirzes un interešu izglītības programmu nodarbības un pasākumi (treniņi, sacensības un mēģinājumi). Saziņa ar katru izglītības iestādes direktoru.

Visa aktuālā informācija par Covid-19 pieejama https://spkc.gov.lv/lv/.

Piesardzības pasākumi nav paredzēti, lai paralizētu mūsu ikdienu, bet gan ierobežotu iespējamo vīrusa izplatību, lai sargātu un maksimāli izslēgtu jebkādu kontaktu, kas var izraisīt vīrusa izplatīšanos. Kā arī lūdzam ikvienu savu iespēju robežās samazināt tiešus kontaktus ar citiem cilvēkiem, tādā veidā pasargājot sevi un citus sev apkārt.

Būsim atbildīgi viens par otru, par saviem bērniem, par vecākiem un vecvecākiem!

 

Share