Pasludināti Zemkopības ministrijas konkursa “Sējējs 2021” laureāti, starp laureātiem SIA “Forest Fox”

Ceturtdien, 14. oktobrī, zemkopības ministrs Kaspars Gerhards sveica Zemkopības ministrijas konkursa “Sējējs 2021” laureātus. Šogad konkursa “Sējējs” laureātus sveica un balvas piešķīra astoņās konkursa nominācijās, kā arī tika pasniegta balva “Par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā”.

Nominācijā “Bioloģiskā lauku saimniecība” balva tika pasniegta Cēsu novada, Zaubes pagasta uzņēmumam SIA “Forest Fox”.

SIA “FOREST FOX” ir dibināts 2011.gadā Vidzemes vidienē ar 100% Latvijas kapitālu, kā Mežsaimniecības uzņēmums. Uzņēmumam attīstoties meža zemes papildināja arī lauksaimniecībā izmantojamās zemes, lai veidotu pilnu zemju apsaimniekošanas ciklu. Uzņēmums ir Latvijas Bioloģiskās asociācijas un Latvijas sēklaudzētāju asociācijas biedrs, uzņēmums ražo Bioloģiskus graudaugus, zālāju sēklas un citas kultūras, kā pupas, zirņus, kartupeļus.

Šogad konkurss “Sējējs” notika 28. reizi. Konkursa laureāti saņēma Gada balvu “Sējējs” (bronzas statuja), diplomu un naudas balvu. Konkursa “Sējējs” apbalvojumu pasniegšana kļuvusi par Latvijas labāko lauksaimnieku nozīmīgāko godināšanas pasākumu, bet laureāta nosaukums “Sējējs” – par priekšzīmīga darba apliecinājuma zīmi. Plašāka informācija par konkursu pieejama tīmekļvietnē www.sejejs.lv.

 

 

Share