Pludmales volejbolā noslēdzies regulārais čempionāts

Aizvadīti seši aizraujoši pludmales volejbola posmi Līvos, Nītaurē un Ģikšos. Dalībniekiem bija iespēja sacensties “Sporta Līgā”, kurā startēja pieredzējušāki spēlētāji un “Atpūtas grupā”, kur savus spēkus varēja pārbaudīt ikviens pludmales volejbola spēles cienītājs.

Šobrīd Sporta Līgā uz uzvaru teorētiski pretendē divi dueti, bet lielākās priekšrocības noteikti ir komandai “Vietējie” Aigaram Kalniņam un Rihardam Lazdiņam, kuri iekrājuši 193 punktus. Otrajā vietā atrodas komanda “17. jūnijs” Artūrs Špirka/Artis Dricka ar 162 punktiem. Lai notiktu pārsteigums un čempionu kausu virs galvas celtu Špirka/Dricka, tad viņiem pašiem ir fināla posmā jāuzvar un jācer, ka “Vietējie” paliks 7. vai 8. vietā.

Bet paredzams, ka komandai “17. jūnijs” vēl pašiem būs priekšā spraiga cīņa ar “Inciemu”, lai noturētu otro vietu. Inciema duets Gatis Berdinskis un Krišjānis Veinbergs iekrājušu 143 punktus. Ja Inciems uzvar fināla posmā, tad Špirkam ar Dricku pašiem ir jānodrošina sev vismaz trešā vieta, ja atradīsies zemāk tabulā, tad attiecīgi jācer arī uz Inciema neveiksmi.

Bet droša nav arī paša Inciema pozīcija, jo uz trešo vietu var vēl pakāpties arī komanda “Dzintariņi” Kristaps Kiršteins/Andris Osis ar 123 punktiem vai veiksmes gadījumā pat komanda “Puikas” Kristofers Kaņeps/Edgars Žurevskis ar 110 punktiem. Pārējās fināla komandas “Mēs nav LSPA”, “Mežstrādnieki” un “Renegāts&Bobijs” augstāk par 5. vietu kopvērtējumā vairs nevar pakāpties. Bet tas nemazinās fināla nozīmi, jo sporta Līgā balvas saņem sešas labākās komandas.

Savukārt, Atpūtas grupā sacentīsies labākās komandas, kuras uzvarēja kādā no sešiem posmiem un divas komandas, kas saņems organizatoru ielūgumu jeb wildcard. Fināla cīņas norisināsies augusta vidū Līvu pludmales volejbola laukumos.

Ar šo turnīru sezona nebeigsies, jo visi laipni aicināti 24. augustā piedalīties vienas dienas turnīrā “Līvu kauss 2019”, kurš norisināsies Amatas novada sporta un atpūtas svētkos Līvos.

  1. posma Sporta Līgas labākie Ģikšos. 2. vieta no kreisās –  komanda “17. jūnijs” Artūrs Špirka/Matīss Lukstiņš, centrā uzvarētāji “Inciems” Gatis Berdinskis/Krišjānis Veinbergs, 3. vieta –  “Agū” Kārlis Bērziņš/Matīss Andrēvičs.

 

Informāciju sagatavoja: 
Ēriks Bauers,
Sporta koordinatros un metodoķis

Share