26. februārī Radošā NEdarbnīca Skujenē

No 25.februāra līdz 3.martam pirmo reizi Vidzemē tiek organizēta Inovāciju nedēļa. Vidzemes plānošanas reģions aicina iedzīvināt inovācijas ikdienā un mainīt joprojām pastāvošu priekšstatu, ka inovācijas ir saistītas vienīgi ar tehnoloģijām vai programmēšanu.

Amatas novada pašvaldība Inovāciju nedēļā rīkos “Radošo NEdarbnīcu Skujenē”, kuras ietvaros iedzīvotāji, uzņēmēji un pašvaldību darbinieki tiks iesaistīti radošās aktivitātēs, lai apzinātu vietējos resursus un iegūtu vērtējumu par šo resursu radošāku un produktīvāku izmantošanu ekonomiskās situācijas uzlabošanai un lauku teritorijas attīstībai.

Radošā NEdarbnīca notiks 2019. gada 26. februārī plkst. 10:00 – 14:00 Skujenes tautas namā, Skujene, Amatas novads.

Obligāti nepieciešama iepriekšēja reģistrācija, jo dalībnieku skaits ir ierobežots.

Reģistrēties lūgums šeit: https://ej.uz/ViedaSkujene

Share